Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy visszakapjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés

Hali....

Nem gondoltam volna idáig fajul helyzet hogy tenácsot kérjek:/

Nah..Van egy lány akivel párhónapja vagyunk eggyütt!!!

Egyszer szakított mert más tetszett neki párnap mulva felhívott hogy hiányzok neki és bocsájstak meg stb...Én megbocsájtottam..teltek a hetekés én Sok sok mindent megiégértem neki Pl: elmek a diáknapra nem mentem el !! félórátak késtem ,de nem azért mert nem szeretem!!!A lényeg suli utána beültem haverokkal ehy helyre inni és vele is találkoztam lejött lázasan beteg miattam hogy talizunk és én ugyberugtam és végig aludtam az estét (leszartam!!!!)Másnap mondta azon a határon van hogy szakít!Szakított is .Ugy voltam elfelejtem de nem birom!!! Nem megy!!!! beszéltem már vele azóta hogy megváltozok !!És mondta hogy más tetszik neki meg elvileg szereti de ez nem igaz hogy szereti .Megkérdeztem bnőjét és mondta csak SMSnek (még)!!!


Nagyon örülnék ha adnáktok pár jó tanácsot!!előre is köszönöm!!


2010. dec. 16. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szánalmas és bunkó vagy, ne csodálkozz hogy szakított veled. Én is kidobtalak volna a francba. Nem csak te vagy az egyetlen pasi a világon, simán talál olyat aki nem fogja leszarni.

Szóval, bocs öcsi de ezt megszívtad.

2010. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj a hibádból és lépj túl a lányon, amit az első szólt az igaz rád is van még sok szép lány, nemcsak ő létezik!
2010. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én az előzőkkel egyetértek,de főként az elsőre fektetném a hangsúlyt. nagy paraszt vagy. ha változtatnál magadon,talán visszafogadna. bár szerintem még annyit sem érdemelsz,hogy tanácsot kapjál bárkitől is. elég antifeministának hangzik a szöveged. jó lenne, ha képes lennél némi érdeklődés kimutatására,nem az,hogy totál leszarod a lányt.és próbáld meg megérteni a nőket/lányokat.vagy ha nem megy,b*zulj be,talán a fiúkat nem szarod le úgy,mint azt a szerencsétlent,aki kifogott téged
2010. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ITt már kb az akasztás segít
2010. dec. 16. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
változz!!lássa h törődsz vele mégha szakítottatok is.. én sem hinném hogy más tetszene neki ha csak nemrég szakítottatok...szerintem a szerelemért harcolni kell!
2010. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem birok más nőre nézni!!!:( csak ő kell :) az a baj esélyt sem adott hogy változzak!!! :(
2010. dec. 20. 22:10
 7/7 anonim válasza:

Mi is így voltunk a barátommal!!! Nem pont ebben a helyzetben de hasonló volt!!!

Ne csinálj semmit csak kérj tőle bocsánatot és az idő majd mindent elintéz!! Lehet, hogy majd ő fog hívni mert hiányozni fogsz neki!!

2010. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!