Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok már ép. és nembírom.

Figyelt kérdés
A barátom hagyta hogy egy lány azt higgye kb hogy a barátom az övé.(kiosztott a lány egyik ismerőse,hogy én akartam a csaj legjobb barátjával járni,így viseljek el mindent).Azóta minden lányismerőséhez így viszonyulok,nem bírom azt se ha valaki nagyon írkál neki...és nem tudom hogy mit tegyek,megbolondulok...
2010. dec. 17. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A felét se értem, kérlek magyarázd el teljes mondatokban és bővebben!
2010. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz megbolondulni...

Már megbolondultál!!!

Az írásod zagyva és nincs összeszedve...Én örülök, hogy te érted mit kérdeztél, de ezt rajtad kívül nem sokan fogják megérteni...Szedd össze magad!

2010. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor most konkrétan.... hogymivaaaan???
2010. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráfog menni a kapcsolatod, szval tök mind1 h most szakítatsz vagy majd tönkremegy...
2010. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ájj, valaki érti! Magyarázd el nekünk is kérlek!!! Mert a mi csökött agytekervényeink már nem a régik...XD
2010. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval: egy lánnyal jóban volt,és a lány azt hitte hogy én csak a második vagyok mögötte.(egy szimpla kedves köszönésből is ilyeneket szűrt le) aztán mikor szóltam egy alkalommal neki,hogy szeretném megkérni,mint jó ismerősömet,hogy ne hívja fel a barátomat azzal hogy mit vegyen fel.(hogy a barátomnak tetsszen kb) aztán megkaptam hogy én maradjak csöndben,mert én akartam az ő legjobb barátjával járni,így azt csinál amit akar.a barátom nem akart balhézni,inkább nem beszél vele azóta (elvileg).engem viszont idegesít ez az egész.valahogy rosszul vagyok tőle.emiatt pedig,ha látom hogy egy lány nagyon írkál a barátomnak,totál begőzölök,és mindenáron el akarnám távolítani a csajt.pont azért,mert nem akarom hogy mégegyszer bárki is túl közel érezhesse magát a barátomhoz.
2010. dec. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!