Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog még szeretni úgy mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még szeretni úgy mint régen?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves fiú vagyok barátnőmmel lassan 8 hónapja vagyunk együtt utóbbi pár napban dobott majd visszakönyörögtem magam!Azért dobott mert nem tudunk sokat együtt lenni mert mind 2 en fodrásznak tanulunk!Na szóval ezért dobott de megbeszéltünk vagyis vissza könyörögtem magam mert szeretem nagyon!A lényeg az lenne azt mondta h szeret de nem úgy mint régen ezt most hogy értsem?Fog még valaha úgy szeretni mint régen vagy annál jobban??Segítsetek kérlek ő életem szerelme!!
2010. dec. 19. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt irom de nem, ha mar egyszer megszakadt valami sose lesz olyan mint regen
2010. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:'(
2010. dec. 19. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
de édes amit irtál. de az első kommentelőnek igaza van:(
2010. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már csak megjátsza...jobb ha még most megbeszélitek hogyan tovább.
2010. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mindíg azt mondták, hogy a káposzta sem jó felmelegítve
2010. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!