Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudom szeretni újból? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudom szeretni újból? Úgy mint régen?

Figyelt kérdés
2 évig együtt voltam a barátommal.. de 5 hónapja szakítottunk mert hogy állíólag nem szeret már.. de most áprilisban találkoztunk azóta először és neki is meg nekem is voltak kapcsolataim az 5 hónap alatt.. És végül megbeszéltünk sok mindent és azt mondta h még szeret engem és hogy azért dobott ki mert rumlis ügyei akadtak és nem akart bajba sodorni engem.. így hát újból összejöttünk.. de sztem igazából ő sem szeret engem úgy mint régen meg én sem őt..:S .
2010. máj. 11. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor?


Probléma megoldva, olvasd el a kérdésed utolsó sorát!

2010. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?????
2010. máj. 11. 08:55
 3/10 nielindi ***** válasza:
nem szeret már ugy, te sem öt. ez a kérdésedre a válasz.
2010. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és vajon van rá valamennyi esély hogy újból egymásba szeressünk????:S
2010. máj. 11. 09:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ha mind a kettőtöknek van kedve hozzá, akkor kezdjetek el ismét többet találkozgatni többet együtt lenni, többet elmenni együtt ide-oda, többet beszélgetni.


Ha nincs egyikőtöknek sem senkije, akkor mi az akadálya???


Mégis mit veszíthettek? Semmit max nem fogtok unatkozni nem lesztek egyedül, és max lefeküdtök egymással és max a végén barátok maradtok, vagy egy szép emlék.

2010. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de ha Te sem szereted, és ő sem téged, akkor hol itt a probléma???!!
2010. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ott hogy lassan már 1 hónapja együtt vagyunk és az elején tök jó volt most meg már mintha nem lenne semmi se olyan mint akkor..:S lehet csak fura ez az egész még és azért hiszem hogy nem szeretjük egymást..:S nem tudoom
2010. máj. 11. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:

9.9-es vok:


ezzel most nem foglalkozz, hogy szeret e vagy sem, kezdjetek el ismét találkozgatni, max eltöltötök együtt pár szép napot, és kiderül, hogy mi a helyzet.

nincs min aggódnod, nincs pasid akit megcsalnál ezzel neki nincs barátnője, nem fogtok unatkozni, ellesztek szórakoztok, és majd kiderül.

2010. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szinte minden nap együtt vagyunk megg minden már 1 hónapj a folyton..:S
2010. máj. 11. 10:25
 10/10 anonim válasza:

Szerintem a töltött káposzta felmelegítve jó, vagy még jobb, mint frissen. Egy kapcsolatra ez nem mondható.

Hasonló helyzetben voltam én is. Volt egy elég hosszú kapcsolatom egy fiúval. 1,5 év után szétmentünk, majd néhány év múlva újra találkoztunk. Úgy éreztük életünk legnagyobb hibáját követtük el mikor szakítottunk. Összejöttünk újra, össze is költöztünk, el is jegyeztük egymást. Fél évig működött a dolog. Utána fél évet még kínlódtunk egymás mellett. Szó szerint, se nemi élet, se egy normális beszélgetés, se program, semmi. Éltünk egymás mellett, mint két idegen. Szétmentünk egy év után. Azóta haragban vagyunk.

2010. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!