Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikosarazott, de szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikosarazott, de szerintem nem vagyok közömbös számára. Most nekem kéne újra lépnem?

Figyelt kérdés

Eljárok táncolni egy lánnyal. Tetszik nekem, és ezt mondtam is neki (igaz csak telefonban), meg hogy táncon kívül is találkozhatnánk, hogy megismerjük jobban egymást, de kosarat kaptam. Hogy van valami pasijelöltje, akivel még nem jöttek össze. Ezt el is hiszem, meg nem is.

Táncon elég közel kerülünk egymáshoz, és volt amikor véletlenül a csípőjén maradt a karom, vagy míg magyarázott a tanár addig is fogtam a kezét, és nem tiltakozott semmi ellen. De miután kijövünk óráról bátortalan vagyok mindenhez. Egy darabon együtt is megyünk hazafelé utána, és beszélgetünk, de csak amíg valóban egy irányba kell mennünk. (Nem tudom, hogy szeretné -e, ha kísérgetném.) Utána meg integetős szia, semmi puszilkózás. (Leginkább félperces balf.szkodás, hogy akkor jövő héten.) És most nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá.

A gondolataim: - Van egy lány, akivel szívesen táncolok, és be is jön nekem, mint nő (nemcsak testileg, de beszélgetni is tudunk). - Valamint egyedülálló pasiként az életben is keresem a párom. - Nem vagyok neki antipatikus, sőt talán én is bejövök neki, mint férfi. - Nincs embere. Ha valóban alakulóban van is valakivel, 2-3 héten belül biztos kialakulnak.

Csak az a sz.r tényleg, hogy nem tudom hányadán állunk.

Nagy balf.sz vagyok, hogy nem léptem még másodjára is, élőben? Tudom, nekünk kell majd megbeszélni, de amíg ezt nem tudom, addig meghallgatnám mások véleményét is a dolgokról.


2010. dec. 19. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en ugy gondolom ,hogy 1, lehet csak baratkent nez rad a tancpartnered,de hamar kideritheted ha egy kis celzasokkal, persze nem ranyomulva hanem utkozben is megfognad a kezet vagy hasonlok elhivnad egy kolara esetleg es ugy is latni fogod a reakciojat.ha meg nem megy ne eroltesd szerintem , inkabb akkor fektesd az energiadat egy masik lanyba,annyi lany van aki vagyik a szeretetre, es egy oszinte kapcsolatra:)sok sikert
2010. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem rántja el a kezét, nem jelent semmit.
2010. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom én, hogy nem jelent semmit. Azt is tudom, hogy nem ide kéne írogatnom, hanem cselekednem. Csak ha nem akar semmit, akkor ne legyen kedves velem, mert félreértem a dolgokat és elkezdek kombinálni. :D
2010. dec. 20. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kombinálj, akkor kényszerülnek a lányok a bunkó lekoptatásra, amiért a fiúk vérig sértődnek. Mondd, hogy szóljon, ha meggondolná magát, és majd ő megkeres.
2010. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, megpróbálom. :)
2010. dec. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!