Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok szemét?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó haverom és bele vagyok zúgva a csajába. Haverom alig törődik a csajjal, és hát én meg összemelegedtem vele, nagyon sok a közös bennünk és nagyon szexi. A csaj jelenleg jóval többet beszélget velem, és bár még próbál kihozni többeta kapcsolatukból, szerintem vonzódik hozzám is. Én nem akarok haveromnak belekeverni a dolgába, szóval csak simán várnám, amíg szakítanak és akkor lecsapnék. De addig is ha a lány felhozza a srácot terelem a témát, nem akarom, hogy a csaj tőlem tudja meg, hogy a pasija csak rövidtávúnak szánja az egészet. Ezzel még nem árulom el a haverom, ugye? 17F
2011. szept. 24. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

De igen.

A tesód exe MINDIG(!!!!!!!!!!!) TABU!!!!!!!!!!!!!


-Barney Stinson

2011. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
barney is összejött robinnal. és mondom, hogy nem szereti a csajt, mondta, hogy azért jött vele össze, hogy legyen valaki
2011. szept. 24. 14:52
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit merülj el a Tesó kódex-ben!
2011. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Jó, de Barney és Robin piásak voltak akkor. És meg is bánta. Utána már nem zavarta a Ted-et. Szóval te egy szégyen sz*r vagy.
2011. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na neked se volt/lesz így csajod, hogy a himymből állítod a szabályaid. egy olyan ember véleményére vagyok kíváncsi, aki jobban ért a kapcsolatokhoz, pls:)
2011. szept. 24. 15:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj el csajozni a barátoddal, és mikor mondja, hogy neki már van csaja, nem akarja megcsalni, mondd el a haverodnak, hogy a barátnője nem maradna egyedül. :-)
2011. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha te tényleg szereted a csajt, akkor elmondanád neki, hogy csak kihasználják....ha nem szereted, akkor meg minek akarsz vele összejönni?
2011. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sajnos ez nehéz dolog...mérlegelned kell egy alkalmi-legyen az rövid vagy hosszú távú-kapcsolat vagy egy jó haver mellett...sajnos a farkatlan része az emberiség nagyon meg tudja hülyíteni az embert,főleg ilyen korban...én annyit mondok,biztos lehetsz benne,ha velem állnál így,és elvennéd a nőmet,akár szeretem,akár nem,meg is ruháználak,és utána még le sem szarnálak...
2011. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erkölcsi kötelességed lenne megakadályozni egy érző lény kihasználását, akkor is, ha nem tetszene mint nő.
2011. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szoktál szopni?
2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!