Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Szemét voltam? Úgy éreztem ez kellett.

Figyelt kérdés

A barátommal egész héten nem tudtunk találkozni,reméltem,hogy hétvégén együtt leszünk.Ezt vártam egész héten,alig bírtam ki.Végre eljött.Na de Ő bejelentette,hogy bulizni megy..Jó,de az osztálytársaival.Könyörgöm,velük van egész héten,minden egyes órán.Velem meg egy hétig nem találkozott.Ők többet jelentenek neki,fontosabbak?

Na de én is jól akartam érezni magam és találkoztam egy ismerősömmel.Egy olyan ismerőssel,akivel még sosem találkoztam,csak összefutottunk egyszer 5 percre az utcán.Már elhívott fagyizni meg sétálni is.De nem mentem,mert úgy gondoltam,hogy egy hülyén nézne ki,meg mégis csak olyan mint egy randi.De most "eldurrant" az agyam és igent mondtam neki.Helyes srác,nagyon jól éreztem magam vele.Miután este hazaértünk még 2 óra hosszán át beszélgettünk egymással.Tett néhány fura,nyomulós utalást,de mellette aranyos is volt és jól esett.Most úgy érzem még neki is többet számítok mint a barátomnak.


2011. szept. 18. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem csináltál semmit, konkrétan nem csaltad meg, akkor még nem olyan rossz a helyzet. Mindenesetre beszélj erről a barátoddal, hacsak nem akarsz vele szakítani. Mert ha nem akarsz, akkor a másik srácot sem kéne hitegetned.
2011. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:
76%
szerintem jól tetted. ő jól szórakozott nyilván, és Te is, ennyi történt.
2011. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Az első pár sort mintha én írtam volna.

Én is egész héten a hétvégét vártam h végre együtt legyünk a párommal, 2 teljes napot, egész héten alig taliztunk. Erre nem jött át mert szerelte a számítógépét. Aztán kitalálta h ő fáradt és inkább alszik minthogy átjöjjön(éjjel alig aludt szintén a gép miatt). Annyira rosszul esett h azt el sem tudom mondani. Nem értem őt h miért csinálja ezt, csütörtökön még minden olyan szép volt együtt vártuk a hétvégét most meg le se szar. Sztem nem ezt érdemlem, de szerinte én vagyok a hibás, mert nem vagyok elég megértő. Nem is tudom most mit higgyek, azt sem tudom együtt vagyunk-e még. Annyira megbántott és hiába mondtam neki még lehülyézett mert sírtam a telefonba mondván hisztis vagyok. Nem tudom mit tegyek, szóval át tudom érezni a helyzetedet. Sztem jól tetted én is ezt tettem volna ha lett volna kivel, de nekem nincs senki.

2011. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!