Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hasonlítga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne hasonlítgassam össze magam folyton az exével?

Figyelt kérdés
Hat évet voltak együtt.Kinézetre is pont az ideálja a lány,én meg hát nem.Sokkal nőiesebb,két-három évvel idősebb is nálam.Folyton versenyben érzem magam vele.Én sose leszek nőies,szexis?18/L
2010. dec. 22. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért hasonlítanád magad össze azzal a lánnyal? Szerintem ha már veled van és nem vele, akkor valamivel csak megfogtad nem? Ha folyton arra gondolsz, hogy mi nem vagy és hogy ő milyen, akkor azt a kapcsolatotok sínyli meg. Az én barátom is ilyen helyzetben volt. Az exére azt mondta, hogy neki ő volt a nagy szerelem. Hát nem mondom, hogy nem esett rosszul, de túltettem magam rajta:) Tedd ezt te is, mert mi még mindig együtt vagyunk:) 2 és fél éve és már azt mondja, hogy én vagyok neki az igazi:)
2010. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moszuke ***** válasza:
100%

kit érdekel? veled jár nem? téged szeret nem? DE!

és a te belső tulajdonságaid sokkal nagyobbak mint a szép leányzóé.. nem?..

ne feledd.. az önbizalom hiány megölhet egy kapcsolatot, és ennek eléggé olyan szaga van; önértékelési zavar vagy mi:)


szóóóóvaaaal... csak okosan:) gondolkozz mielőtt hasonlítgatod magad az exéhez. gondolj arra hogy mit gondolna egy normális, önértékelési zavarral nem küzdő ember... és ezzel a tudattal győzd le magad. tanulj meg megtörni, ismerd meg önmagad, stb-stb.. ezek szerteágazó dolgok.

2010. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A párod szokott az exéről beszélni? Vagy hasonlítgatni hozzá? Mert ha nem, akkor nincs okod aggódni, és nem tudom, hogy mennyi ideje vagytok együtt, de nálam ez a hasonlítgatós para fél év után szokott elmúlni (háromszor is voltam ilyen helyzetben).
2010. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!