Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csak az olyan lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak az olyan lányokat érdeklem? .

Figyelt kérdés
..akik nem akarnak komoly kapcsolatot, még csak nemis gondolkottak rajta , és álatalában az olyanokat érdeklem akik nem az érzelmekre alapoznak egy kapcsolatot, hanem arra ,hogy ,hogyan néz ki egy pasi ...szóval , ma már senkinek nem kell egy normális , nem piás, romantikkus srácc???
2010. dec. 22. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon sokan fogják írni h "de nekem kellesz pont egy ien faszi kell mint te" azt elmennek a rosszfiúkkal az emósokkal meg a deszkásokkal...
2010. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Csak rossz helyen keresgélsz. Hagyd a dolgokat sodródni, aztán egyszercsak hirtelen találsz valakit, vagy ő talál rád :)
2010. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet h az előbb nem épp jó választ adtam a lényeg annyi h igen csak a külső a fontos meg a pénz meg az h már 13 évesen szétkúrják a pinájukat
2010. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hozá kell tenni h egy buliban csinálják ezt , mert az összes volt bnőm egy buliban veszítette el ..:/
2010. dec. 22. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:

hát igen...

ez van ien fos lett a világ, de van egy két olyan lány is aki jól is néz ki meg normális is csak nagyon kevés...

2010. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A dehogynem-es vagyok. Tényleg marha rossz helyen keresgélsz. Nem tudom mi van mostanában, de amúgy tényleg eléggé elribancosodott mki. Nemcsak a lányok, de a fiúk is. Azt hiszik, h ez a menő, de csak annyi az egész, h nem tudnak önállóan gondolkodni. Egy épkézláb mondatuk nincs, minden a szex körül forog, meg hogy hol piáljuk szét az agyunkat. De, a lényeg, hogy mindig is ilyenek voltak a fiatalok, csak már olyan nyíltan csinálják, hogy a normális eszűeknek hányingere van tőlük, de sokan ki is használják a helyzetet, márcsak buliból is, azzal a szöveggel, h miért ne? egyszer élünk...
2010. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 16 éves vagyok és úgy mondtam azt amit mondtam
2010. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
21:27-es ,hát teljeseigazad van ,de azért vannak kivételek pl .: én ,járok bulizi és tom hol kell megálno, nemértem mért nem tuggya ezt más is , és igen rohatt kevés van , ismerek vkit aki egy a kevésből , de egy pár száz ilómétr van köztünk , de ez mér más téma...
2010. dec. 22. 22:49
 9/11 A kérdező kommentje:
jah és bocs a helyesírási hibákért :)
2010. dec. 22. 22:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebben ez a legviccesebb..hogy vagytok ti,akik normális lányokat keresnek,meg mi,akik normális pasikat keresünk. És mégsem találjuk meg egymást. Próbálj meg olyan körökben mozogni,ahol értékesebb dolgokról van szó..remélem érted :D

hát sajnos most ez a menő,h ki mikor kivel,azon kívül meg mit ivott és hova hányt..Azért gondolod,h csak őket érdekled,mert ez a "típus" nyomulósabb.

Azt ne is várd,h egy normális,kedves csaj flörtölni kezd veled (vagyis nagy rész nem)

Szval jobb ha jobban körülnézel,(mert igen,vagyunk egy páran) és nem lesz gond,ha rendesen "udvarolsz" :))

sok sikert!

2010. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!