Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam? Szeret?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm. Közös megegyezéssel -ha lehet így fogalmazni- váltunk el. Neki is gyorsan jöttem az életébe, és én ezt tiszteletben tartottam. Majd visszament a volt barátjához,(akit a ő dobott ki) mondván sajnálja és boldog vele. 3 hete történt ez az egész. 3 hét alatt voltunk barátok, amiből az lett hogy újra elkezdtünk egymásnak úgy írni mint két pár. Aztán mondta ezt nem szabad vagy barát vagy semmi.. ezzel "koptatott le" legutóbb. Ez történt, olyan 4 - 5napja. Barátkoztunk szintén, beszélgettünk majd feljött hogy hol tölti a szilvesztert. Mondta hogy bulizik, nem a barátjával lesz. Féltékeny lettem, és kimutattam. Erre válaszolja hogy féltékeny vagyok ??! mondom neki, te is az lennél a helyemben. Én szeretem őt. A bibi ott kezdődik, hogy erre azt válaszolta, lehet:$ és mondtam neki, hogy van egy lány akivel nagyon jól elvagyok és küldött fotókat magáról, ami eléggé vonzó. Egyből mondja, milyen képek ? küld el.. elküldtem, majd mondta hogy büszke lehet magára.. mondom neki, hogy irigy vagy?:) mondja hogy nem, semeddig se tartana nekem is ilyeneket csinálni úgy is azt néznéd. Aztán húztam még egy kicsit az agyát, és írta hogy hülye vagy:( itt sírok.. inkább le is megyek.. Tegnap történt ez. Ma becézgetett, forgatókönyv szerint 3. jára is annak kellett volna történnie, hogy szeretlek téged.. mindenem vagy, majd ezt nem csinálhatjuk.. de ma nem mondta ki az érzéseit. Pedig hangoztatta, hogy este ha magányos lehet olyat ír.. Mi volt ez a kiborulás nála? nem értem.. sokszor olyan hogy szeret, és ezt így el is hiszem, majd hangoztatja hogy neki a barátja mellett a helye, meg őt nem hagyja el..
2010. dec. 23. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű szereti a barátját, és rád pedig mégis csak féltékeny. Mindenkibe van egy kis ilyen féltékenység. Például egy fiú az osztályból szerelmes volt belém, aztán lett egy barátnője, és kicsit jobban próbáltam köeledni hozzá, mert zavart, hogy velem már nem foglalkozik annyit. Bunkó dolog, de van ilyen.
2010. dec. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma beszéltünk így írta : vele vagyok boldog, téged szeretlek.. attól hogy nem belé vagyok szerelmes még vele vagyok..kérdeztem, hogy "tudod hogy együtt leszünk még?" válasz. igen..
2010. dec. 23. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!