Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret? Egyáltalán érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Tetszik már 3 éve egy srác, aki osztálytársam, velem egyidős. Osztályt váltottam 6.-ban és a 7.-et már ebben az osztályban kezdtem, most voltunk 9.-esek. Szerelmes volt belém 7. első félévében, de nekem ő akkor nem tetszett, csak januártól, de ő akkor már más volt velem. Voltak apró jelei irántam. Nem tudom eldönteni, hogy egyes esetekben csak kihasznál, vagy pedig akar valamit. Pl.: Németórán szétültették a fiúkat és egyszer csak azon kaptam magam, hogy odaült mellém és a 2. félévben már egymás mellett ültünk. De óriásit csalódtam benne, mert voltunk buliban, ahol ő is ott volt, de majdnem minden lánnyal csókolózott, meg minden. Egyik jó haverjának elmondtam, hogy nekem tetszik, és ő megkérdezte, hogy miért nem lépek, én csak annyit mondtam neki, hogy nézzen rá és utána rám, de mondta, hogy szívesen összehozna minket, de én mondtam, hogy amiket művelt, azok után nem. De azért humorizál velem, meg beszélünk egymással, de facebookon és msn-en sem beszéltünk még soha. Nem tudom, hogy mit tegyek.
2011. júl. 4. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret.

Bár én csak egy mondatig olvastam el a beszámolót.

2011. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szebbek még előtted vannak a sorban, de te is sorra kerülsz, ne aggódj.
2011. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!