Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy nem tudom elképzelni az életem pl egy nagyon szép lány mellett? Bőv lent. :

Figyelt kérdés
Szóval tetszenek, meg minden de, valahogy csak átlagos lányokkal járok, és kicsit hiányzik is hogy szebb barátnőm legyen, de nem tudom olyannal elképzelni az életem.
2010. dec. 23. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, 16 éves és fiu vagyok
2010. dec. 23. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Húú de nagy problémáid vannak. Én örülnék ha akár egy átlagos, vagy átlagon aluli csaj is szóba állna velem, pedig szerintem nem nézek ki annyira rondán, csak egyszerűen szar vagyok. wáááááááááááááá


egy "átlagos" csajt azért átpasszolhatnál ha megengedi kegyelmed


16f

2010. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szép.


Közhelynek tűnhet, de esetleg azért, mert nem érzed úgy hogy megérdemelsz egy szép lányt. Pedig biztosíthatlak hogy nálad sokkal nagyobb g*ciknek is van szép barátnője.

2010. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 2. hozzászólásba van valami..erre nemigazán gondoltam :)
2010. dec. 23. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

mert frusztrált lennél, azaz nem lennél elégedett magaddal, nem bíznál meg benne

nem viselnéd el ha más hajtana rá, azt gondolnád ezzel élne

2010. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!