Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vadászösztön? Most akkor hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadászösztön? Most akkor hogy is van ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A múltkor olvastam olyat itt, hogy valaki szerint, ha egy ember életében csak egyetlen másikkal van együtt testileg, akkor azt idővel meg fogja bánni. De miért? Én úgy gondolom, hogy ha eljönne az igazi, és vele hosszú távon is minden oké lenne, meglenne a szerelem, akkor csak azért biztosan egyetlen percig sem érezném magamat rosszul, mert nem lehettem rajta kívül más nővel. Mert szerintem nem lényeges, hogy minél több nőt megszerezzen egy férfi, hanem az a lényeg, hogy azokat, akiket meghódított, minél jobban szeresse. Nem lényeges szempont a mennyiség, hanem a minőség.
2010. dec. 24. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindez akkor igaz, ha el tudod nyomni az ösztöneidet.
2010. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyomok el semmilyen ösztönt. :)
2010. dec. 24. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Az emberek felháborodnak, ha állatnak nevezik őket, mert hogy az ember nem állat. De a szexuális témában a pasik állandóan az állati ösztönökkel takaróznak, mint pl. a vadászösztön is. Ez annyira szánalmas... Ha már többre tartja magát az ember az állatnál, akkor ne egy ősi állati ösztön legyen a megcsalás/szakítás indoka. Okosnak tartjuk magunkat viselkedjünk is úgy.


Amúgy 1 dologban igaza van annak, aki mégiscsak az ösztönökre gondol, de én nem azzal értek egyet, hanem azzal, hogy az ember nem tudja leélni csak 1 nő/férfi mellett leélni az életét. (tisztelet a ritka kivételnek)

Nekem most van párom és nagyon szeretem, mégis félve gondolok arra, hogy vele kellene leélni az egész életemet. :S Egyszerűen fiatalnak érzem magam ehhez az egészhez(19). És nem mellesleg kizártnak tartom, hogy a párom főleg kibírná megcsalás nélkül, mivel az előző barátnőjeit is megcsalta. Szerintem szükség van arra, hogy azért legyünk egy pár férfivel/nővel életünk során (nem 20-30-al persze) és ne csak 1 bizonyos személyre korlátozódjunk le örök életünkre. :) (unalmas is lenne szerintem)

2010. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:24


De értsd már meg te is, hogy én nem korlátozásról beszéltem. Ez nem korlát. Hanem egyszerűen, ha szeretek valaki, és a szerelem kitart végig, akkor nem csalom meg, nem akarok más nőt csak azért, hogy több nővel legyek. A szerelem elmúlhat, az emberek változhatnak, a kapcsolatok véget érhetnek. De nem azért, mert valaki mással is együtt legyen.

2010. dec. 24. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb a "de szeretnék mássalis lenni" érzés elhatalmasodik. Pont mintha "ha a csokit szereted akkor soha többet nem eszel vanilliát". Előbb utóbb nem bírsz majd ellenállni a vanilliának.
2010. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:08


Nem értek egyet. Ez csak akkor lehet igaz, ha a csoki nem nyújtja azt az élvezetet már, mint az elején. De akkor előbb váltok is, nem azért eszem vaníliát, mert az hú de jó lehet. Mellesleg, baromi rossz ez az analógia.

2010. dec. 24. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!