Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden pasit hajt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden pasit hajt a vadászösztön? Mindig kell vki más, h új kalandokkal legyen gazdagabb?

Figyelt kérdés
akkor én inkább nem is akarok pasit. nem akarom megalázni magam. nem fogom senkitől se tűröm, h megcsaljon, és nekem meg el kellene fogadnom. vannak még rendes pasik?
2009. nov. 25. 15:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
* nem tűröm senkitől se
2009. nov. 25. 15:35
 2/19 anonim ***** válasza:

Én nem csalnálak meg, de miután van barátnőm így össze se jönnék veled!!!

:DDD

A vadászösztön viszont megvan... Néha azt veszem észre, hogy zúzom a csajok agyát, azok meg olvadoznak...Amikor észreveszem magam, akkor gyorsan leállok...Pedig tök jó érzés amikor látszik a lányokon, hogy mennyire élvezik, hogy fontosak és emberszámba veszik őket...És még meg is tudom őket nevettetni...

:DDD

De ezen kívül tovább soha nem megyek...

2009. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
45%
Általában a férfiak kedvelik a kalandokat! Ha egy férfi rendszeresen kap újabbnál újab kalandokat, akkor nem fog mást keresni! Ezért mindig legyen rendszeres sex és ne legyen sosem olyan megszokot (más helyeken, máskép, sexy fehérnemű, stb.)! EZEKRE MINDÍG VIGYÁZZ! ! !
2009. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ok, ok, más a megnevettetés, viccelődés, meg ilyesmik. ez nálam nem lenne gond, mert én is elhülyéskedek egyes pasikkal, minden komolyabb szándék nélkül. megcsalásra gondoltam inkább.
2009. nov. 25. 15:38
 5/19 A kérdező kommentje:
sokféle melltartóm, bugyim van, ezeket kombinalom is, és veszek is elég sűrűn újat. ezekre figyelek. de h vigyek a szexbe újitást? és önmagamért már nem is szeretne? miért kell harcolnom érte? ha vmi nem ugy megy, mint eddig, vagy éppen nincs időm vele foglalkozni, mert más dolgom is van, akkor már máshoz szalad?
2009. nov. 25. 15:40
 6/19 anonim ***** válasza:

Attól függ. Alapjában véve általában benne van a férfiakban, hogy sok lánnyal akarja és sokszor nem is érdekli őket a nő személyisége. Aki már túl van ezen, az megkeresi a neki ideális nőt és vele marad hűségben.


Aki meg úgy érzi, hogy bizonyítania kell önmagának az megcsalhatja a párját.


Én sosem tennék olyat, ha nem jó vele, akkor megmondom és az sokkal jobb mint a hazugság. Ergo nem hajt örökké a vadászösztön, de a férfi az férfi és ezt jó ha tényleg tudja magáról, mert akkor nem lesz hiányérzete.

2009. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Végülis elég sok pasi a ku*rva. De kb. 5 %-uk normális és olyan tisztalelkű mint te.


Amúgy meg a nők nagy részét is kergeti a vadászösztön a jobbnál jobb és izgalmasabb pasik után. A nőknél is ha elhanyagolják őket és a pasi nem jó az ágyban, bizony máshol keresik a boldogságot....


De a nők 5-10% és a pasik 5-10%-a olyan mint te, vagy egyedül marad inkább vagy megkeresi a megbízható nem szexorientált partnert.


Vigyázz, mert sok a köcs*ög bu*zi pasi.

2009. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem százalékon múlik ez. Nem genetikailag van belekódolva az emberekbe. Hanem attól függ, hogy mennyire alakítja őket a környezetük és mennyire képesek tudatosan viselkedni.
2009. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
előző: akkor 5-10% körüli az, aki képes tudatosan viselkedni.
2009. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tény. Sok a frusztrált ember.
2009. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!