Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai 20 évesen elköteleznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 20 évesen elköteleznem magamat egy férfi mellett? Nagyon szeretem,1 éve vagyunk együtt, Ő az életem értelme.

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tőlem ugyan távol állna, de szerintem nem mindenkinél feltétlenül korai, ha Te ezt szeretnéd.

Olyan párok is el szoktak válni, akik 25-30 évesen házasodtak össze...

2010. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim fél év után házasodtak össze úgy, hogy apukám 20 éves volt!! Ennek lassan 25 éve már, pedig akkor se volt nagy divat fiatalon házasodni.

Vannak akik mondjuk 5 év után házasodnak össze aztán 1 év múlva meg el is válnak szóval...

2010. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

HA SZERETED, MENJ HOZZÁ!

sz*rd le, aki azt mondj, hogy megbánhatod!!! ha 30 évesen házasodtok össze, azt nem bánhatod meg? ennyi.

egyébként az új évezredben kötött házasságok fele válás... ha most megházasodsz, elválhatsz pár év múlva... és mi a garancia, ha 10 év múlva házasodsz, abból is lehet válás!

2010. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha 1 éve vagytok együtt és "ő az életed értelme", akkor még várj egy kicsit. Ha a kettőtök életének ugyanaz lesz az értelme, akkor már hozzámehetsz. (Persze, ezt nem úgy értem, hogy a tiédnek is ő, meg az övének is ő... :D)

24f

2010. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azok a házasságok amik több évtizede is működnek, majdnem mindig fiatal korban alakultak 15-16 évesen akár.
2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!