Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az a "mondás", hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a "mondás", hogy a szerelem egyik legfőbb erénye, hogy szerénnyé, félénkké teszi az embert?

Figyelt kérdés
Ha szerelmes az ember, valóban sokkal félénkebb annál, hogy mondjuk csak tetszik neki valaki? Még nem voltam szerelmes, azért kérdezem.
2008. jan. 20. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre ilyesmit..

Amikor szerelmes leszel úgy igazán,minden a fejetetejére áll.Tánclépésben közlekedsz,szárnyalsz a boldogságtól,semmire sem tudsz odafigyelni,szétszórt leszel.Csillognak a szemeid,és sugárzod a boldogságot.A másik nélkül megveszel...főleg,ha viszonzott szerelem.És ez a láng olyan fél évig így is éget tovább.Aztán kicsit átalakul,átnemesül ez az érzés,valami olyanná,amikor évek múlva is úgy várod a Kedvesedet haza,mint egy kamasz kislány,az első randira a kiszemelt pasit.Amikor mosolyogva nézed ahogy alszik,miközben te álmatlan fekszel.A közelsége,érintése megnyugtat.

Talán sikerült egy kicsit szemléltetnem,h milyen is szerelmesnek lenni,de az érzés még ennél is sokkal jobb!

2008. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt még nem hallottam...

lehet, hogy félénkké teszi (engem speciel inkább őrültté), de hogy nem ez a legfőbb erénye, az biztos

2008. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Én nem egyszer voltam már-és vagyok is szerelmes most is, de a szerelemben csak magabiztosságot szerzek és ezáltal még erőteljesebb az egyéniségem. És félénk, na az sosem voltam, főleg egy szerelmi kapcsolatban nem...
2008. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább "puhább" lesz (nem találok más kifejezést :) meg odadó, meg bátor, nálam legalábbis ez történt...
2008. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaznak, igaznak lehet ez a mondás. Miért is ne! Én magam nem igazaán találkoztam vele. A szerelem értése persze minden emnbernél más és más, de olyankor inkább kiteljesedik a személyiséged és a telkes lényed. Ahogyan a többiek is említették, hogy egyszerűen szárnyalsz és minden úgy érzel, hogy nincs akadály előtted. Én valami ilyesmit érzek, ha szerelmes vagyok. Szerénnyé akkor tehet valakit, ha még nem tapasztalta, de miben áll ez a szerénység? Szóval így nehéz tanácsot adni neked. ha szerelmes leszel, akkor észrefogod venni magadon azokat a jeleket,amiket lehet eddig nem tapasztaltál. Lehet szerénnyé válsz, és félénkké, de mindezek mögött szerintem egy adag bizonytalanság is áll.

szia-szia

2008. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom, hogy a többiekkel mi van de én egyértelműen, mondjuk ez a viszonzástól és attól is függ hogy titok -e , mit tud erről a másik és te tudod-e mit érez.

Szerintem ez azért lehet mert jobban odafigyelünk mit teszünk, hogy a másiknak ne legyen rossz a véleménye...

2014. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!