Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félhetek a párkapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félhetek a párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Az a baj h még sose volt barátnőm meg szűz is vagyok!Szóval lett volna már több lehetőségem összejönni lányokkal de vhogy mindig megfutamodtam, biztos van vmi beütésem vagy én nemtom de naon rossz!! Vagy csak még nemjött azigazi vagy már elis engedtem?? :O:O Olyan rossz h naon magányos vagyok pedig van sok jóbbarátom de vmi mindig hiányzikk :( Ötletek , jótanácsok lécci?? 17/F
2010. dec. 26. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem azért mert még sose volt barátnőd. Mindenki fél az ismeretlentől.Meg azis lehet h nincs elég önbizalmad.
2010. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs valmi gátlásod? Komplexusod esetleg?
2010. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nemigazán van komplexusom, talán kicsit elégetlen vagyok a külsömmel =/
2010. dec. 26. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Van erre valami konkrét valós okod? Valóban van valami testi "hibád"?
2010. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ha elégedetlen vayg magadal akkor nehéz mert ha nemszereted magadat úgy ahogy vagy akk mások sem fognak.

Változtasd meg azt ami nemtetszik, amin meg nem lehet változtatni azt el kell fogadni, meg kell szeretni nincs más út. és ha elégedett leszel magadal akk secperc alatt találsz barátnőt.:)

2010. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát de azt csak belsőre érzem h elégedetlen vagyok!Amit kimutatok magamból h magabiztos vagyok erős sokszor lenéző és néha bunkó de belül azért nemvagyok ilyen sőt nemistudom miért sokszor így akaratlanul arcoskodom pedig tökmás vagyok =/ Am köszi a segítségeket!! ;)
2010. dec. 26. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez együtt jár zsenge életkoroddal kedves kérdező... :)

Valami kis gátlásodat túlzottan kompenzálod. Legyél "objektív". Lásd be, hogy semmivel sem vagy rosszabb, de még jobb sem, mint sok más ember, csak ermészetesen egyedi, és mindenkitől különbötő vagy (de nem jobb, vagy rosszabb)

Legyél egészségesen magabiztos, de ne nagyképű.

2010. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!