Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ti voltatok 16-18 évesek nem féltetek egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 17 éves (fél hónap múlva 18), egyszer volt még csak barátom, az is általános iskola 8. osztályában (jah és titokban). Szüleimmel sosem beszélek fiúkról meg semmi ilyenről, bár anyum szokta kérdezgetni, jófej meg minden, de én valahogy az ilyen tlmáról nem szívesen beszélek senkivel:/ Igazából nem szoktam ismerkedni, csak néha buliban. Pl. valamelyik nap is táncoltam egy sráccal, megadtam neki az msn címem, ma beszéltünk is pár szót, kérdezte, h jövőhéten nem megyünk-e el valahova. Nem tudom mi legyen, nem vagyok az a pasizós fajta, szüleimnek sem tudom hogy mondanám meg:/ Csak én vagyok iylen? L
2010. dec. 6. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is féltem, nyugi, majd elmúlik :)
2010. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) S neked mikor múlt el?
2010. dec. 6. 00:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig félek. 20/F
2010. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 blex ***** válasza:

én nem a kapcsolattól félek, hanem az ismerkedéstől. ismeretlenek előtt nem tudom elengedni magam. baráti körben viszont nagyon vicces és jófej vagyok és nincsenek egoista vicceim :)

16/f

2010. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem az első embert, akit igazán szerettem :)
2010. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is féltem, kegyetlenül :) és most is félek, pedig 44 éves vagyok... ettől függetlenül pasizok, változó sikerrel :)
2010. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Változó, van amikor teljesen lazán tudom venni az ismerkedést, van amikor annyira görcsölök a dolgon, hogy lebénulok agyilag és csak zagyvaságokat mondok. Személy szerint nem az ismerkedéstől félek, hanem attól, hogy az első találkozáson már annyira leírom magam, hogy csak na... Bár ez tényleg változó nálam - vodka kérdés XD nah, nem komolyan venni a vodkát -, magától a kapcsolattól már nem félek. Ha valakivel kapcsolatot kezdek, akkor már meglepetés maximum annyiban érhet, hogy kicsit rendetlenség van az éppen aktuális partnerem szobájában.


18/F

2010. dec. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos én nem féltem, pedig kellett volna...18 évesen belementem egy komoly kapcsolatba, teljesen tönkretett és azóta is iszom a levét... ne kösd le magad fiatalon, csak lazán, de komolyba ne menj bele
2010. dec. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is féltem vagy 20 éves koromig, nem is volt normális kapcsolatom :) 25f
2010. dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen remegő kézzel kérdeztem meg a lányt, hogy "akkor járunk?", de inkább idegesség volt, mint félelem. Mitől féljek, ugye :) Ha lány vagy, akkor lehet ez másképp van, azt sosem tudtam elképzelni (pedig próbáltam, kíváncsi vagyok), milyen lehet ha felszed egy pasi, és jártok... furcsa.
2010. dec. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!