Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a büszkeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a büszkeség ilyen esetben? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A volt barátommal vitatkozva váltunk el... De mint ember hiányzik nekem. Olyan ember volt, akivel sokat lehetett nevetni, stb., és most hiányzik ez a sok dolog, meg hogy mindenben benne volt... Felkeressem őt újra, annak ellenére, hogy veszekedve váltunk el és hogy egy jó ideje nem is hallottam róla? Mit gondoltok?
2010. dec. 26. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem kettő
2010. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi szól azellen, hogy felkeresd?
2010. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
menyi az a jó ideje? és ki volt a hibás a veszekedésben? szakítottatok, vagy szünet van?
2010. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Legyen önérzeted..de ahogy gondolod.
2010. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem is hiányzik az exem... Nem is tudom tulajdonképpen miért. Jó volt vele, nagyon szerettem, de ez az elválás... Ahogyan történt, az mellbe vágott. És azóta nem is tudok ugyanúgy nézni rá. Ha valami egyszer megtört, nem lesz sohasem a régi.

Mi már nagyon rég beszéltünk egymással. Azóta nekem nem volt senkim, hogy neki volt-e nem tudom. Csak azt, hogy most egyedül van... Néha én is gondolok rá, hogy újra szólni kéne a másikhoz, de nem megy. Talán nálam is ez a fene nagy büszkeség a hunyó...

Én sem tudom mi lenne a jó, képes lennék-e vele újra normálisan elbeszélgetni. Anélkül,hogy bármilyen érzés előjöjjön újra.

Nem lehet, hogy érzel még iránta valamit és nem csak "mint embert", hanem mint szerelmedet szeretnéd vissza? Mert ez fontos szerintem.

2010. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 VCFGDCH ***** válasza:
Igazán szeretd? Egyébkén is ha nem teszed meg ott lesz az a ' Milett volna ha '.Döntsd el mi a fontosabb
2010. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szakitottunk, mert o beleszeretett egy masik lanyba. Ezt elegge hevesen fogadtam, ebbol lett a vita. Ez mar haromnegyed eve tortent. Es igen, a buszkesegem miatt nem keresem, illetve felek, hogy azok utan hogy en anno hogy elkuldtem a francba, o nem-e viszonozza ezt... Es csak baratilag kene, nem kezdenem vele ujra.
2010. dec. 26. 21:41
 8/13 A kérdező kommentje:
De csunyan hangzik ez a ''baratilag kellene'', de tenyleg igy van, mint ember hianyzik az eletembol.
2010. dec. 26. 21:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Tedd félre a büszkeséged , beszélj vele ... és mond meg hogy sajnálod hogy olyan nagy veszekedés után szakítottatok , szeretnél a barátja lenni,ujra spanolni vele, nemtöbb.
2010. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem először magadban tisztázd, hogy el tudod e viselni azt, ha a barátja lennél és más csajjal látnád.
2010. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!