Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mitől tekintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mitől tekintetek egy fiút CSAK barátnak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi az a dolog ami miatt nem jöhet már szóba egy srác, mint pasi? Ha mindent megbeszéltek, és nagyon jól elvagytok, onnantól inkább érdeklődtök iránta, mint pasi vagy ez inkább a barátság felé billenti a dolgot? És ha a külső nem jön be annyira, akkor már a belsővel el sem érheti, ha jobban megismeritek és látjátok, hogy nagyon jól m,egértitek egymást, hogy összejöjjetek vele?
2010. dec. 27. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ha külső nagyon nem jön be,kizárt h összejöjjek vele,beszélhetünk órákat is vagy akár minden nap,legbelül tudom h soha semmit nem akarnék tőle.Egyesek ezt hívják szivatásnak :D
2010. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

nekem van olyan fiu barátom akivel tényleg mindnet megbeszélek és öö is velem, nem néz ki rosszul se

de szerintem egy kapcsolat ebböl soha nem alakulhat ki merta kapcsolatot a titokzatosság is érdekessé teszii, és ha öö már teljesen ismer nem tutsz nekii mást mutatni..

2010. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha sz@rul néz ki a srác akkor csak barát.
2010. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ,hogy vonzódom e hozzá vagy sem.Ha valamit érzek akkor már számomra nem csak barát.Viszont e nélkül csakis az maradhat.

Csak ennek az az érdekessége,hogy ez a vonzalom késöbb is kialakulhat. Velem már történt ilyen :)

2010. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor általában a külső miatt nem akar semmit a nő. Ha nagyon rondának tartja a pasit és kicsit sem vonzódik hozzá fizikailag, lehet akármennyire rendes a srác, nem fog neki kelleni.

De ha alapból nem tartom olyan gáznak a srácot, csak egyszerűen nem keltette fel első találkozáskor a figyelmemet, akkor még van esélye, hogy a belseje miatt belezúgjak idővel.

2010. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A kérdés úgy lett volna jó, hogy ...csak havernak. Barátság nincs fiú-lány között. Amúgy a túl sok duma nem a legjobb, max dugás után, mert előtte tényleg csak egy haver leszel, aki olyan ari, mert mindent meg lehet vele dumcsizni. A Pasik nagyjából leszarják milyen cipőt vett a suna tegnap.
2010. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vanegy fiú barátom, és nem is néz ki rosszul, de ő mondta, hogy ebből nem lesz semmi olyan. :/ Gondolom, csúnya vagyok. Pedig én szeretem. Ezvan.
2010. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Van több srác, akivel nagyon jóban vagyok, az egyikkel különösen, tulajdonképpen barátok vagyunk, aranyos kedves, vicces, népszerű, jól néz ki, de a barátom legjobb haverja:D

Szóval nekem alapból úgy indult, hogy csak barátok és így nagyon jól megvagyunk.

2010. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
például ha bunkó v. ronda de ha jó fej és tényleg megbízokbenne és teljesen jól elvagyok vele mint bárki mással akk talán még lehet belőle valami úgy, hogy ne add föl!!!
2010. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát, nálam a fiú barát az, akivel bármiről, nyíltan tudok beszélgetni, és nem azon görcsölök, hogy "jajj mit fog gondolni, ha ebben a felsőben meglát". Az, akivelolyan viszonyban vagyok, mint a lány barátokkal:)

Szerintem a barát és a pasi között van átjárás. Csak a kezdeményezésnél van baj, mert ha valaki többet érez, de a másik nem, akkor az nem tesz jót a barátságnak sem. Sajnos. Attól függ, milyen a kapcsolat. Szóval kicsit számít a külső, de inkább az illata - nekem legalábbis :D,inkább a csúfabb személynél az áll fen, hogy az esetleges lányt a "barátnői" lebeszélik/kiröhögik, aki ezért inkább a srácot adja fel.

Remélem, ki tudod halászni, mit akartam mondani:)

16L

2010. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!