Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mitől tekintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mitől tekintetek egy fiút CSAK barátnak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi az a dolog ami miatt nem jöhet már szóba egy srác, mint pasi? Ha mindent megbeszéltek, és nagyon jól elvagytok, onnantól inkább érdeklődtök iránta, mint pasi vagy ez inkább a barátság felé billenti a dolgot? És ha a külső nem jön be annyira, akkor már a belsővel el sem érheti, ha jobban megismeritek és látjátok, hogy nagyon jól m,egértitek egymást, hogy összejöjjetek vele?
2010. dec. 27. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aki azt mondta nincs barátság fiú és lány között: szeretném megcáfolni! Mert van. Attól, hogy valaki még nem tapasztalta, attól még van.

Amúgy meg én nem azt mondom, hogy legyen helyes, meg kockahasú, meg a többi 'álompasi' jellemző, hanem csak annyi, hogy jöjjön be a külseje. Ha nem jön be, akkor úgysem lesz belőle más, csak barátság.

Mert azért gondolj bele: Te összejönnél egy lánnyal, akivel jó elvagytok, mindent megbeszéltek, de kövér és csúnya is?

Na látod.

Amúgy meg egy barát sokszor többet ér, mint egy pasi/barátnő.

2010. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt megmondani,azt valahogy lehet érezni. Persze az is számít, ha külsőleg nagyon nem az esetem, akkor esélytelen hogy vonzódjak hozzá. Meg vannak olyanok is akik helyesek, de a jellemük olyan, hogy számomra nem vonzó, túl gyerekes gondolkozású, nagyon komolytalan, vagy egyéb más olyan tulajdonságai miatt nem lehet belőle semmi.

Viszont olyan is lehet, hogy valaki külsőleg elmegy, de olyan személyisége van, hogy simán bele tudnék szeretni.

Általánosan nem lehet ezt elmagyarázni. Konkrét esetben meg tudnám mondani, hogy valaki miért csak barát és miért lehetne több is.

Meg persze attól is függ, hogy a fiú hogy viselkedik, ha látszik rajta, hogy többet is akar, és ezt nekem tetsző formában adja a tudtomra, akkor lehet belőle kapcsolat. Ha csak barátkozik, akkor én is csak úgy viszonyulok hozzá.

21L

2010. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha nem izgat szexuálisan egyáltalán. Van ilyen 3 is. Korábban volt egy akibe viszont valahogy mégis beleszerettem, pedig nagyon nem volt az esetem :). Túl sokat voltunk együtt sztem
2010. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
Ha külsőre nem az esetem akkor onnantól csak mint barát jöhet szóba.deha jólnéz ki és belsőre mégse bírom akkor is a barát részlegbe reked. de olyan is van hogy valaki helyes is meg jóarc is mégse teljesen az eseted így őis a barátrészlegbe sorolódik...embertől függ..:D
2010. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kire hogyan tekintek, hogy vonzódom-e hozzá. Sokszor van olyan, hogy valakivel jól elbeszélgetek, aranyosnak találom, de ha nem vonzódom hozzá, akkor az semmit sem ér, nem lehet több úgy egy barátságnál.

Sajnos az ellenkezője is igaz: ha valakihez nagyon vonzódom, akkor ideig óráig háttérbe szorul, hogy milyen valójában a személyisége, mert egyszerűen nem tudok ellenálni a kísértésnek, még ha tudom, hogy hosszú távon nem illenénk össze, vagy hogy nem alkalmas hosszú távú kapcsolatra a pasi.

Azt hiszem ez az a bizonyos szikra, ami vagy megvan, vagy nincs, nemigazán lehet érte, vagy ellene tenni.

Ja, és az a furcsa, hogy az, hogy vonzódik-e az ember valakihez az nem a külsőtől függ. Volt már pár olyan pasi, akire azt mondtam, hogy nagyon jól néz ki, de mégse tudtam volna velük semmit elképzelni...

26/N

2010. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 emlya ***** válasza:

Szerintem, ha túlsokat tudtok egymásról, akkor már nem fogtok a másikra úgy tekinteni, hiszen akkor már BARÁTOK lesztek és a barátság többet ér.

Hiszen a szerelem mindig elmúlik, de a barátság ÖRÖKRE megmaradhat!!!!!!!!

2010. dec. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

emlya, nagyon fiatal lehetsz.

A szerelem is tarthat örökké és a barátság is elmúlhat. És ha valakihez vonzódsz szexuálisan, akkor szinte mindegy, hogy mennyire ismered, hiszen ha belegondolsz léteznek olyan párok, akik 5 vagy akár 10 éve is együtt élnek, és mégis szeretik egymást, pedig ennyi idő után azt is tudod a másikról, hogy mikor fog legközelebb pisilni menni. Sokkal jobban megismered, mint bármelyik barátodat. És mondjuk tény, hogy egy idő után a szerelem szeretetté alakul, de a szexuális vonzalom akkor is megmarad, ha nem kapsz gyomorgörcsöt akkor, ha meglátod.

Ellenben ha valakihez vonzódsz, de csak barátok maradtok (annak reményében, hogy így majd örökké tart), akkor kétesélyes a dolog: vagy tönkreteszi a barátságot a vágy, vagy elmúlik... Nagyon kevés barátság tart örökké, és ha valaki statisztikákat csinálna, akkor sztem a szerelemnél vagy ugyanilyen, vagy jobb lenne az arány, hiszen jó esetben az embernek ugye barátai óvodás korától kezdve vannak és mindenkinél azt hiszi, hogy örökké barátok lesznek, aztán valahogy mégis megszakad ezeknek a kapcsolatoknak a legtöbbje, és aztán már csak 2-3 ember marad (és nem biztos, hogy azért, mert ők voltak a legjobbak, hanem mert így alakult...). Viszont a legtöbb nőnek szerintem 10-nél kevesebb (komoly) pasija van, és abból 1 örökké tart...

2010. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 emlya ***** válasza:

Dehogy vagyok fiatal, már 21 éves vagyok, csak sok olyan ismerősöm van, akik azért nem kezdtek el járni, mert féltették a barátságukat

Amugy van abban valami amit írtál....

2010. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!