Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tudat alatt igényelem, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Vázolom a szitut. 20 éves vok. Elég nehéz sulit végzek éppen és sulin kívül is van sok olyan hobbim, amit szeretek csinálni. Egyszer volt barátnőm, kb 2 éve. Olyan 3 hónapot jártunk, de keveset találkoztunk ezalatt, mert messze laktunk egymástól. Nem volt semmi olyan papás-mamás dolog, mint amilyenre gondolnátok. Az lett a vége, hogy én rájöttem, nem szeretem annyira, mint kéne. Sajna nem tudtam úgy igazán a társat látni benne. Külsőre szerintem csini volt, de belül meg nagyon üresnek tűnt. Ő volt az első lány, akit megcsókoltam. És egyben az utolsó is. Lehet ezt gáznak találjátok, de megbántam. Bár sokat tanultam az esetből.


A helyzet az, hogy én ilyen magányos farkas típus vagyok. Valahogy nem is tudnám elképzelni, hogy barátnőm legyen meg ilyenek. A későbbi életemet is leginkább vmilyen agglegény stílusban tudnám elképzelni. Valójában élvezem a függetlenséget meg a szabadságot. Számomra ezek vhogy fontos értékek és ha meg kéne válnom tőlük vmi miatt, akkor szerintem nagyon rosszul érezném magam. Nem arra értem a sazbadságot, hogy más lányokkal csinálok "dolgokat", hanem úgy, hogy akkor megyek ide vagy oda amikor akarok és akkor teszem azt, amikor akarom. Jó, most a szüleimmel élek, de akkor is. A bnőre időt kell szánni, tudatni kell vele, hol vagy, együtt kell lenni mindenütt, különben úgy érzi, hogy elhanyagolják vagy ilyesmi. Legalábbis nekem ez jött le így eddig. Tudom, hogy egy társsal nem lehetne ilyen teljes körű szabadságom, de ugyanakkor vágyom is valakire.


Szóval van egy ilyen érzés bennem. Fura, mert teljesen ellentétes azzal, amit fennt leírtam. Főleg ilyen meghittebb pillanataimban szoktam érezni. Állatira vágyom rá, hogy magamhoz ölelhessek egy lányt, hogy szerethessem, romantikus dolgokat csináljunk, pl szirupos filmek nézése meg minden ilyen nyálas marhaságok. Éjszakánként olyan üresnek érzem vhogy magam. Nehéz elaludnom. Vhogy önkéntelenül is vmi boldog dologra gondolok és olyankor mindig az van, hogy bnőm van meg boldogok vagyunk.


Nem sajnáltatásból írom, de elég ronda srác vagyok. Gimiben is sokat csúfoltak ezzel. Meg sztem, ha lenne is vkim, nem tudom elképzelni, hogy elviseli a marhaságaimat és elfogad úgy ahogy vagyok. Egyébként elég önfejűnek és makacsnak tartom magam. Nem szeretem, ha irányítanak, vagy manipulálnak, ilyen különc gyerek vagyok. Szembe szoktam fordulni a közizléssel meg közvéleménnyel is. Vannak gyerekes meg őrültes dolgaim is. Nézetek szempontjából meg leginkább lázadó vagyok. Gimiben tök lúzernek tartott mindenki. Az osztály is teljesen kitaszított, de én is utáltam őket, szal nem is akartam közéjük tartozni.


Nemrég rájöttem egy lánnyal kapcsolatban, hogy tetszik. Egy ideig gondolkodtam, kérdezősködtem másokat tanácsok iránt és azt mondták, hogy írjak neki. El is határoztam, hogy írok neki vmi elektronyikás levelet, csak aztán az utolsó nap megváltozott a véleményem. Úgy gondolom, hogy egy bnő "tartása" felelősségel jár. Meg ez az udvarlás dolog is eléggé idegen nekem. Az a volt bnőm is inkább felszedett engem. Mert hülye voltam és hagytam, hogy vezessenek, igen tudom, ilyet nem kellett volna. Szal inkább lemondtam erről a lányról is, aki most tetszett. Csak nemtom.


Mi a véleményetek erről? Lehet vki egész életében agglegény? Bele lehet őrülni ebbe?


Egyszer még régebb gondolkoztam ezen. Akkor arra a véleményre jutottam, hogy most már talán korban is meg agyilag is olyan helyzetben lennék, hogy érdemes lenne megpróbálni ezt az ismerkedés dolgot. Csak aztán visszatántorodtam. Magam miatt.


Igazából az is nagyon bánt, hogy ronda vagyok és nem tudom elfogadni magam. És azt sem tudom elhinni, hogy egy lány szerethet így. De ugyanakkor meg nagyon vágyom is rá, hogy szeressen valaki.


Nem tudom mit kérdezzek. Le akartam írni már ezt a dolgot, hátha mondd vki véleményt vagy tanácsot. Nekem úgy tűnik eléggé elütök az átlagtól


2010. dec. 28. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha majd szerelmes leszel, mást fogsz mondani. A szerelem már csak ilyen. Te egy ilyen típus vagy. Még egy ilyen típust is eltalálhatja egyszer a szerelem, és akkor másképp fogod majd látni pl a 2 bekezdésben mondottakat.
2010. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vannak lány barátaid? talán ők tudnának segíteni... megváltoztatni külsőleg ha belsőleg nem is. szoktál részeg lenni?Rocker vagy? vagy muja?
2010. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyszer nemrég nagyonb belezúgtam egy lányba. El is mondtam neki. Egy ideig úgy tűnt, hogy kölcsönös lenne, de aztán az lett a vége, hogy nem én vagyok a megfelelő számára, vagy vmi ilyesmi. Nem igazán értettem meg, mi van, de visszautasításnak fogtam fel. Bár rájöttem aztán, hogy talán más dolog is lehet a háttérben (talán vmi "lányos" hülyeség és megint nem azt mondta, ami van, hanem vmi mást), de úgy vettem észre, elég kellemetlenül érinti, ha erről a témáról beszélünk, szal inkább nem firtatom és maradok annál, hogy visszautasított.


A lényeg, hogy állatira szerelmes voltam belé és legszivesebben elvettem volna feleségül. De még jó, hogy erre nem került sor. Szal tudom nagyjából aszem milyen érzés. Csak tartok is tőle meg vágyom is rá.

2010. dec. 28. 00:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor ez a dolog majd végleg leülepszik benned, újra tudsz majd szeretni úgy. Mindenhez idő kell, így ehhez is, hogy tovább lépj.
2010. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És úgy vettem észre, hogy egy ideje talán a lányokkal jövök ki jobban. De nem olyan lányok sajna, akikkel úgy is lenne vmi. Szal egyik ez a lány, akibe szerelmes voltam. De ezekkel is leginkább csak neten beszélek. Alig vannak valódi emberi kapcsolataim.

Nem szoktam részeg lenni. Rocker sem vagyok. Sztem ha külsőleg látnál, akkor szimplán mujának tartanál. Am öltözködésileg amolyan gyerekes-deszkás-bolondos stílusom van.

Az a helyzet, hogy nem is igazán szeretnék megváltozni. Ez is ilyen lázadás dolog nálam. Hiába nyaggatnak, hogy borotválkozzam meg és vágassam le a hajam, én nem szeretnék. Úgy érzem, hogy ezzel én is beállnék a sorba. A normalitásoknak megfelelni vágyók sorába, akik teljesen átlagosak, úgy öltözködnek és néznek ki, ahogy elvárják az emberek. Vagy inkább az ellenkező nemnek akarnak megfelelni. Nekem elegem van ebből az egészből. Vhogy már szánalmasnak tartom, ezt az egész társadalmi hagyományokat, hogy egy férfinek rövid haja kell legyen meg komolyan kell öltözködnie meg semmi színes cucc, mer akkor biztos b*zi, ha van vmi "feltűnő" dolog rajta. Számomra fontosabb, hogy jól érezzem magam úgy, ahogy vagyok, még akkor is, ha megvetnek emiatt.

2010. dec. 28. 01:00
 6/16 A kérdező kommentje:
A lány akibe belezúgtam és aki utoljára tetszett, az nem ugyanaz. Csak mondom
2010. dec. 28. 01:03
 7/16 A kérdező kommentje:

Írjatok még, jól jönnének a vélemények.

Nem igazán beszéltem erről még senkivel és jó volt így kiadni magamból.

2010. dec. 28. 01:09
 8/16 anonim ***** válasza:

20 évesen nem lehetsz magányos farkas, vagy agglegény típus, van még kb. 30 éved, hogy ezt a bélyeget magadra süthesd, és addig még rengeteg dolog fog veled történni! :-)

Én úgy látom, hogy arra lenne szükséged (és ez az amihez elég érett vagy), hogy találkozz lányokkal, ismerkedj, flörtölj, barátkozz, próbáld megismerni a lányt, aki megtetszik neked. Ne döntsd el fejben, hogy ez egy kapcsolat lesz! Ugyan úgy, ahogy nem lesz minden együtt járásból házasság, ugyan úgy nem lesz minden "közeledésből" sem együtt járás. Ha valaki megtetszik és szerveztek néhány közös programot, jól érzitek magatokat együtt, kicsit jobban megismeritek egymást, az még nem "barátnő tartás" és nem kötelez téged semmire.

Azt hiszem van benned egy teljesen egészséges érdeklődés és igény a lányok iránt, viszont nem szabad azt gondolnod, hogy ez bármiféle kötelességgel jár, még akkor sem, ha ma (sajnos) a második találkozásnál már azt várják a lányok, hogy csókolózzatok és elkezdjetek együtt járni.

És még egy jó tanács: ha tetszik egy lány (vagy belezúgtál), NE MOND EL NEKI! Egy lányhoz/nőhöz nem mehetsz oda azzal, hogy Szia, beléd estem! Erre mit lehet mondani??? Én legalábbis mindig zavarba jöttem az ilyesmitől és automatikusan elutasító voltam még akkor is, ha eddig a pontig tetszett volna a srác. Inkább éreztesd, hogy jól érzed vele magad, keresd a társaságát és ejts el 1-2 bókot.


"El is határoztam, hogy írok neki vmi elektronyikás levelet, csak aztán az utolsó nap megváltozott a véleményem. Úgy gondolom, hogy egy bnő "tartása" felelősségel jár."


Erről eszembe jutott az a mese, amiben a menyecske ül a kamrában és sír a falra akasztott fejsze láttán, mert elképzeli, hogy majd lesz egy kisfia, aki itt fog játszani és véletlenül meglöki majd a fejszét, az meg ráesik és agyonüti. :-)

Gyorsan lejátszottad fejben, még jó hogy az nem jutott eszedbe, hogy nem írsz neki, mert miből fogod kifizetni a tartásdíjat a 4 gyerek után ha majd elváltok! :-)))

Nem tudom szoktad-e nézegetni magad körül (családban, utcán, ismerősök között) a boldognak tűnő párokat, de én úgy látom, hogy a szépségnek és a jól működő kapcsolatnak nem sok köze van egymáshoz. Nem tudom csúnya vagy, vagy sem, de mit eddig leírtál, az alapján úgy látom, hogy "belül" szebb vagy, mint a legtöbb srác a korosztályodban, csodálkoznék, ha egyedül maradnál.

2010. dec. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

:)

Én lány vagyok, és valamilyen szinten hasonlítok hozzád. Eddig három barátom volt, de egyiket sem szerettem annyira, hogy ne jelentsen terhet, hogy ott volt mellettem. Én is az a fajta ember vagyok, akinek kell a tér, és kell idő magamra.

De én úgy gondolom, hogy ez az egész dolog majd a korral változik. Hogy ronda vagy? Habár nem láttam rólad képet, ez akkor is butaság. Minden embernek más az ízlése, lehet, hogy valakinek ronda vagy, de lehet, hogy más első látásra beléd szeretne.

Szerintem még kell neked is idő, hogy odaérj, hogy teljesen értékelni tudj egy kapcsolatot, lehet, hogy már lassan oda is értél:) Szerintem ne parázd túl a dolgokat, ne akard szabály szerint csinálni őket. Ha tetszik valaki, lépj. Ha visszautasít, sem dől össze a világ. Hajrá!:)

2010. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ha a csajozásból ekkora ügyet csinálsz neki se állj.

ha mindenből ekkora problémát keversz...olyat mindenhol találsz akiknek csak szex kell na az miért nem jó?

chat.hu,/olyan szoba akik feléd laknak stb?

ismerkedni igy a legjobb:

talizz egy haveroddal és annak barátnőjének barátnőivel

vagy iratkozz be egy konditerembe ahol fiukkal megismerkedsz és azok csajainak barátnőivel,

vagy konditeremben a csajokkal,

ha sehogy sem megy vegyél a pszichiáteredtől 2.500 ft ért cypralex gyógyszert ami csodákat tesz az ön elfogadással.

[link]

Én a balcsin magamnak vágtam a nádban fürdőpartot ugy kerültem az embereket

10 szem gyógyszer után, (10 nap) meg a diszkóban csajoztam.

3 éve van boldog, komoly kapcsolatom vele:

[link]

és semmi gond.

A pszichiáter TB alapú.

Ha 20 vagy, nem csak a tudatalattid hanem a has alattid is igényli.

ha kell még segitség szólj.

25f

2010. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!