Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm elmegy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm elmegy egy másik fiúval filmet nézni (nem moziba, akkor az nevezhető randinak?

Figyelt kérdés
Mert én eléggé felhúztam magam rajta, hogy mi az, hogy más fiúval elmegyek filmet nézni. Ez normális? Mit gondoltok erről?
2010. dec. 28. 10:56
 1/10 HákszésHeksz válasza:
Szerintem az igenis randi! Én is ideges lennék, lehet, hogy ez egy erős jel, hogy szakítani akar. Vagy meg kell erősíteni a kapcsolatotokat.
2010. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egy barát akkor ezzel nincs semmi baj. Ilyenkor az emberben van egy marha féltékenységi rohom dolog. Akkor van gáz, ha többet érez iránta és te meg eljátszod a féltékenységet:)
2010. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alig ismeri 2 hónapja. Olyan nagy barát nem lehet...
2010. dec. 28. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nem így akar barátkozni veleXD ilyen esetben a mozi sokXD így már van okod azt hinni:) még utolsó mentségére az lehet, ha a barátnőd nagyon szőkeXD így fogja fel az ismerkedést. Mert ha csak 2 hónapja ismeri és mozi, akkor menj vele te is és ha ellenkeznek....vagy ne szólj neki és úgy menj moziba, nah ez igaz leskelődés de hát mit mondjak, nem rózsás a helyzeted:)
2010. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
áá haver ez nagyon nem jó:S Ő csak azt mondja, hogy barátok, semmi több, közben meg biztos, hbogy vonzódik a sráchoz, elvégre nem menne el vele filmet nézni:S És ki tudja mi lesz még közben. Ne kajálj be mindent, amit mond.
2010. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak egyszerűen érdekelte a film, és a fiú meg csak egy haver?
2010. dec. 28. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj te is nézd meg a filmet:) ha ügyes vagy akkor ne tudják meg hogy ott voltálXD
2010. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 biohazardxxx ***** válasza:

Nálunk is igy kezdődött... Ne enged el. minek ismerkedne fiúval ha van neki barátnője? Most meg teljes gözzel harcolok érte hogy visszahoditsam magamhoz és megmutasam hogy a világon én tudom a legjobban szeretni. Gondolkozz el hogy eljársz e vele valahova szorakozni sétálni moziba... ha nem akkor figyelj oda jobban rá és akkor nem megy máshoz szorakozni. Mert igy másnál keresi majd a figyelmességet és boldogságot. Mi i nagyon boldogok voltunk mig el nem vesztettem a munkám és be nem guboztam a saját kis világomba, meg is lett az eredmény mert elhagyott másért.Nehezen felejti el hogy olyan nem törödöm voltam és most mindent megteszek hogy megváltozzak és újra meghóditsamm... Tapasztalat...


23F 20L

2010. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha elengeded. a pasi tuti próbálkozik, a lány meg lehet kifelé kacsintgat. Az előttem szólóval értek egyet!
2010. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én helyedben vagy elmennék velük, vagy pedig nem hagynám hogy kettesben elmenjenek! Ha meg mennél velük és ők nem akarják, akkor máris tudod, hogy hányadán álltok...
2010. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!