Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az ami nektek Figyelemre méltó lehet?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondja hogy nem mondok neki elég figyelemre méltó szavakat.. kérlek segítsetek mire gondol ez alatt??

(16 éves körüli a csajszi)


2010. dec. 28. 23:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Hát ez cumi... én azt utálom, hogy:


1. verzió: nem dicsérem, akkor: -persze nem is szeretsz, nem is tetszek neked.

2. verzió: dicsérem, akkor: -persze csak úgy mondod hogy jól érezzem magam holnap meg megcsalsz.


Na hagyjatok békén... :D Női logika... ^^

2010. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
nőkben nincs logika
2010. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Azért megpróbálhatnál szépeket mondani neki:)

De szerintem olyanokra gondolt, hogy ha új frizurája van, akkor megdícséred....vagy ha új cipője akkor is:)

De nem csak a külsejére lehet....mondhatod neki, hogy mindennél jobban szeretsz vele lenni,

Számolod a másodperceket, hogy mikor láthatod újra....

Csak akkor vagy boldog, amikor vele lehetsz;)

Szerintem ezek jól esnének neki:P

2010. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
van e azt hívják ugy hogy NŐI LOGIKA xD
2010. dec. 28. 23:59
 5/38 anonim ***** válasza:
bennuk tenyleg nincs, ha valaki megtalalta volna akkor nobel dijat kapot volna...tudomasom szerint meg senki sem kapott ezert
2010. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
szerinted nem mondom neki ezt eleget?? Hát dehogynem! Nagyon is sokat mondom csak azt hiszi hogy kamuzok... nem hisz nekem...
2010. dec. 29. 00:00
 7/38 anonim ***** válasza:
mond neki, h olyan gyonyoru vagy mikor hozol nekem egy sort:D
2010. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
figyelemre méltó...hmm...mondd azt neki, milyen gyönyörűnek tartod a lábujját/könyökét/köldökét - ez biztos meghökkenti, meglepi, h te ilyeneket nézel, meg veszel észre:D
2010. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Amúgy meg nem hiszi azt, hogy kamuzol....csak azért mondja, mert megint hallani akarja tőled;)
2010. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
nem tudod hogy mondta ezt nekem...:S
2010. dec. 29. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!