Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én úgy érzem ő az igazi. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy érzem ő az igazi. De hogy deríthetném ki?

Figyelt kérdés

A következők vannak. Van egy lány, akibe fülig szerelmes vagyok. Ám de van egy barátja, akivel jár. Viszont elmondta hogy kicsit feszkó van köztük. Velem tölt több időd, de a másikkal még nem szakított. Én udvarlok neki, két értelműen fejezem ki hogy szeretem. Ő ezt viszonozza. Már csókolóztunk is. Nem is egyszer. Sokszor találkozunk, jártunk már egymásnál is, közös ebéd, vacsora, mozi meg hasonlók. Amikor kettesben vagyunk ölelgetjük egymást, megfogjuk egymás kezét, puszit adunk egymásnak. Kis idő múlva a pusziszkodásból (csak az arcára vagy a kezére) már csókolózás lesz. Le még nem feküdtünk egymással. Ha velem van és esetleg csörög a telefonja fel se veszi vagy kinyomja. Azt mondata nem tudja mi van a barátjával, mert nem igazán találkoznak, de nem szakítottak. Én annyit javasoltam neki, hogy ha nem tetszik neki vagy megsértette a barátja, vagy nem viszonozza az érzéseit lépjen és szakítson ő.

Engem kedvesen hív cicámnak, édesemnek. Nem mindig én hívom, van hogy ő hív el valahová. Nagyon sokat vagyunk együtt, és mindig csókkal végződik a tali. De van hogy már a negyedénél csókba megy át a puszi. Pont mint a filmeken. Én adnék neki egy puszit, de elfordítja a fejét hogy pont a száját pusziljam meg. Mindig így kezdődik.


2010. dec. 29. 01:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A múltkor filmnézés közben egy pusziból szenvedélyes több perces csókolózás lett. Én nagyon szeretem, ezt ki is mutatom felé. Ő is viszonozza, de aggaszt a barátja. Vajon most én kellek neki vagy a barátja?
2010. dec. 29. 01:47
 2/14 anonim ***** válasza:
így alakult ki nálam is a kapcsolat később dobtam. Kezdeti fellángolásban volt részemről, később csillapodott.
2010. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mellesleg folyton a barátjáról beszélt ami idegesített.
2010. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Futurare ***** válasza:

A karácsonyi ajándékát hiányolja!


Persze, hogy te kellesz neki! Vagy nagyon durván szórakozik, amit nem hiszek! Tiéd... ha kell, vedd el!

2010. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem hogy én kellek neki, mivel velem van többet. De idegesít a gondolta hogy van még egy srác. Addig nem nyugszom amíg nem ad valami jelet hogy ő már nem kell neki. Egyébként vele nem sok minden történt, 1 hónapos kapcsolat volt, és nem is feküdtek le.

Esetleg mondja m meg neki hogy válasszon? Vagy én vagy ő? Vagy ez azért túlzás lenne és hagyjam hagy tegye amit jónak lát?

2010. dec. 29. 02:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy felejtse el, az enyém nem tett így ugyanúgy találkozott a volt barátjával. Mint írtam azért dobtam mert ellaposodott a kapcsolat, nem éreztem azt mint az elején. De szívás volt, hogy találkozott a volt barátjával. Kur*vára!
2010. dec. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Egyértelműen veled akar lenni.

Szólj neki, hogy beszélje meg a barátjával? , hogy mi a szitu. Nem kell egy harmadik fél...szinte alig vannak együtt,de ha jobban belegondolunk igazából te vagy a barátja most már:)

2010. dec. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem ő egy különleges lány. Soha nem szerettem még lányt ennyire. Minden éjjel vele álmodok. Nem bírok nem rá gondolni.

Közben az egyik haveromtól akivel az előbb dumáltam msn-en megtudtam, hogy a pasi épp egy másik lány után koslat. Ismeri a haverom, innen tudja ő is. A pasi újságolta a haveromnak hogy szívatja a csajt.

Ezt mondjam el neki, vagy csak annyit hogy felejtse el őt?

2010. dec. 29. 02:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs. Valószínűleg téged szeret. Nekem van egy barátnőm, aki még mindig az exét szereti, meg a fiú is őt. De a lány úgy van vele, hogy ő még szórakozgat inkább más pasikkal, minden 2 napban váltja a pasikat. Am hány évesek vagytok?
2010. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sexeljetek és hagyd el!!!! csak viccelek!!:):)éreztesd vele hogy nagyon szereted hívd el randira meg ienek!!!!aggy neki ajándékot de ne egy limuzint! hanem egy bizsu nyakláncot vagy csokit bombont plüssöt ienek.....ő is jobban fog szeretni..
2010. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!