Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én úgy érzem ő az igazi. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy érzem ő az igazi. De hogy deríthetném ki?

Figyelt kérdés

A következők vannak. Van egy lány, akibe fülig szerelmes vagyok. Ám de van egy barátja, akivel jár. Viszont elmondta hogy kicsit feszkó van köztük. Velem tölt több időd, de a másikkal még nem szakított. Én udvarlok neki, két értelműen fejezem ki hogy szeretem. Ő ezt viszonozza. Már csókolóztunk is. Nem is egyszer. Sokszor találkozunk, jártunk már egymásnál is, közös ebéd, vacsora, mozi meg hasonlók. Amikor kettesben vagyunk ölelgetjük egymást, megfogjuk egymás kezét, puszit adunk egymásnak. Kis idő múlva a pusziszkodásból (csak az arcára vagy a kezére) már csókolózás lesz. Le még nem feküdtünk egymással. Ha velem van és esetleg csörög a telefonja fel se veszi vagy kinyomja. Azt mondata nem tudja mi van a barátjával, mert nem igazán találkoznak, de nem szakítottak. Én annyit javasoltam neki, hogy ha nem tetszik neki vagy megsértette a barátja, vagy nem viszonozza az érzéseit lépjen és szakítson ő.

Engem kedvesen hív cicámnak, édesemnek. Nem mindig én hívom, van hogy ő hív el valahová. Nagyon sokat vagyunk együtt, és mindig csókkal végződik a tali. De van hogy már a negyedénél csókba megy át a puszi. Pont mint a filmeken. Én adnék neki egy puszit, de elfordítja a fejét hogy pont a száját pusziljam meg. Mindig így kezdődik.


2010. dec. 29. 01:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát az ajándékok megvannak, mindig adok neki valami apróságot, eljárunk sok helyre, moziba, sétálni, ebédelni, egymáshoz.

Reggel hívott, hogy menjek át hozzá ebédelni, mert meg akar valamit beszélni. Azt hiszem itt az alakalom hogy felhozzam a témát hogy kivel akar lenni. Most megyek hozzá, részleteket írok később.

2010. dec. 29. 13:28
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek én 18, ő 16,5.
2010. dec. 29. 13:29
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát érdekes volt az a nap. Amikor odaértem, csak köszönt nekem, de semmi puszi vagy ilyesmi, pedig szoktunk adni egymásnak puszit. Éreztem hogy nagy a feszkó, és valami fontosról akar beszélni velem. Megebédeltünk, majd a szülei elmentek otthonról. Ő azt mondta menjünk be a szobájába. Úgy éreztem ki akar dobni vagy valami megrázó hírt fog közölni velem. Bementünk, bezárta az ajtót, majd leültünk az ágyra. Kb. 2-3 percig ültünk némán. Ekkor nem bírtam tovább és megkérdeztem miről akar velem beszélni?


Én már felkészültem lelkiekben a legrosszabbra, úgy gondoltam ez kemény menet lesz.


Rám nézett és azt mondta "tudod van a barátom, ma felhívott hogy akar velem találkozni, de megmondtam neki hogy ez így nem fog menni kettőnk között, és mást szeretek. Hagyjuk abba ezt az egészet."

Megkérdeztem hogy és ő mit reagált erre? Annyit válaszolt "Én is ezt akartam közölni veled csak nem telefonon, legalább túl vagyunk rajta". Majd letette.

Ekkor kicsit fellélegeztem. Elmondta még azt is, hogy nem nagyon működött a kapcsoltuk, mert soha nem találkoztak annyit mint mi.

Kicsit még beszélgettünk erről arról, majd nem bírtam megállni és egyből megcsókoltam. Nem volt hosszú csak pár másodperces, majd megijedtem és elfordultam egy kicsit és mondtam hogy bocsi, nem kellett volna. Mire ő annyit válaszolt hogy "de én is akarom". Hosszú szenvedélyes csókolózásba kezdtünk, simogattuk egymást, majd levette a pólómat, én is az övét, de nemsokkal ezután azt mondta "lehet még korai lenne, ne folytassuk, így pont jó"

Én erre azt tudtam válaszolni, hogy nem sürgetek semmit, amikor neked jó. Majd tovább csókolóztunk egy bő órán keresztül. Ezután visszavettük a pólónkat, elmentünk sétálni, jól éreztük magunkat. Majd hazakísértem és hazajöttem.

Eddig ez volt a legszebb nap amit vele töltöttem, remélem még sok ilyenben lesz részem.

2010. dec. 29. 21:37
 14/14 A kérdező kommentje:
Jól alakulnak a dolgok. Ma megint találkoztunk, ő jött át hozzám. Senki nem volt itthon, beszélgettünk, ettünk ittunk, majd a hálószobában megtörtént a dolog. Nagyon jó volt vele. Számomra így már bizonyos hogy egymáshoz illünk.
2010. dec. 31. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!