Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd kihulni a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd kihulni a kapcsolatunk, en tettem tonkre?

Figyelt kérdés
Mindig a baratom hiv telefonon ,es o ir sms-t hamarabb,en mindig valaszolok ,de kezdemenyezni nagyon ritkan szoktam ,ha nem hiv este 10ig akkor sem hivom...mert ha hivom vagy irok neki az az erzesem mindig ,hogy "futok" utanna ,es ha latja ,hogy megy a dolog ,lehet majd o fogja varni ,hogy irjak en es hivjam...viszont most elegge kezd kihulni a kapcsolatunk...mit tegyek?ezzel rontottam el mindent ?
2009. jan. 26. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyet. És utólag megmondta a barátom, hogy emiatt ő úgy érezte, hogy állandóan futnia kell utánam, sőt még mondták is neki. És, hogy jól esett volna neki, ha néha én megyek oda, én hívom vagy ilyesmi... Én viszont pont azért nem mentem oda, hívtam stb, mert féltem, hogy épp nem ér rá, zavarom, szóval féltem a kudarctól... Mi mindent megbeszéltünk, nem tudom ez miért nem került szóba... Szerintem kérdezz rá!
2009. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el te is keresni,ha tegnap o keresett s tegnapelott is ma te keresd,mert jormalis ,hogy lehet ugy erzi h nem szereted es nem tartassz hozza..s ezert hul ki a kapcsolat..mert kezd belefaradni h mind o keressen..Beszelj vele ha probalkozasod utan se megy mar a kapcsolat..sok sikert:*
2009. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ezek a játszmák csak árthatnak.
2009. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Téged legalább keres..

Szerintem csak a részedről kezd kihűlni a kapcsolat. És ha így folytatod te fogod elrontani is.. Attól még hogy egyszer-kétszer te hívod, nem szaladsz utána.. Jól fog neki is esni, hidd el (:

2009. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!