Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egyáltalán olyan házasság ami működik, és mindketten jól érzik magukat benne?

Figyelt kérdés
Rengeteg tönkrement és megromlott házasságot láttam, az egyetlen pozitív példa talán a szüleimé, de még rájuk se mondanám, hogy hű, de milyen jó. Persze, tudom, hogy nincs tökéltes házasság, de manapság mindenki szakít, elválik, 4-5 évente új társa lesz, 3-4 gyerek más-más patrenertől. Ez a sor vár mindenkire?
2010. dec. 30. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
A probléma nem egyszerűsíthető le pusztán a párkapcsolatokra és a házasságra. Ez egy összetett, az egész társadalmat átszövő és sok aspektussal rendelkező jelenség, egy folyamat, és a jelek szerint egyhamar nem fog megállni.
2010. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ismerek még olyan családot, ahol nem ment tönkre. Szerencsére.
2010. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a 4-5 éves periódus megfigyelhető szinte az összes ismimnél... Vagy ha együtt is maradnak akkor megy a kikacsingatás mindkét fél részéről. Együtt vannak az anyagiak meg a gyerekek miatt, de legszívesebben külön élnének. Úgy nyomják mint a teenagerek. :D
2010. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nem. Rajtad múlik és a párodon. Én hiszek a házasságban, és ha úgy érzed, megtaláltad azt, akit szeretsz, akit hazavársz már akkor, mikor reggel elmegy... akkor miért ne házasodhatnátok össze? Igen, ma már rengeteg a válás, a szakítás, a pár éves kapcsolat, a gyermekét egyedül nevelő szülő, de miért ne tudnánk ezen változtatni? A házasság nem csak egy papír, ahogy azt sokan képzelik. Elkötelezed magad amellett, akivel le akarod élni az életed. Én még csak 20 éves vagyok, de nem sokára hozzámegyek a páromhoz. És aki akar, röhöghet rajtam, és a fejemhez vághatja, hogy "úgy is el fogsz válni", de én tudom, hogy nem így lesz. És erre lehet érvelni, hogy "házasságkötéskor mindenki így gondolja". Nekem nem számít, ki mit gondol, az a fontos, MI mit érzünk.

Szóval, szerintem nem vár mindenkire ez a sor. Csak rajtatok/rajtunk múlik!

2010. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 25 éve vagyunk együtt és 41 éves vagyok.

Nem mindig felhőtlenek a napjaink, de azt tudjuk, hogy mással sem lenne könnyebb és jobb (1-2 évnél tovább).

Egy idő után már igencsak kell alkalmazkodni, sokat változtunk a kapcsolatunk során.

Nekünk mégis így jó:)))

2010. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rajtatok múlik, ti mit tesztek érte
2010. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!