Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a hozzáállás? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egy-két barátnőm, mióta pasija van, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a pasijával van elfoglalva, gyakorlatilag együtt is laknak, nem járnak el sehova, minden olyan hobbijukat elhanyagolják, ami addig fontos volt számukra, más emberekkel nem nagyon tartják a kapcsolatot, vagyis ők nem keresnek senkit.

Nekem is volt már komoly kapcsolatom (4 évig éltünk együtt), de szerintem ez nem egészséges, én nem is tudom elképzelni, hogy mindent, a barátaimat, a hobbijaimat feladjam. Nekem valahogy fontos volt, hogy legyen saját szabadidőm. Velem van a baj? Ez lenne a normális? Mert én csak ezt látom magam körül és igazából én ezt szomorúnak tartom és sajnálom őket...


2010. dec. 30. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket, hogy őszintén jól érzik-e magukat a helyzetükben. Ha igen, szerintem muszáj lesz elfogadnod a válaszukat. :)

Számodra mit jelent az egészséges szabadidő?

2010. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azt teszi, ami jólesik neki. Neked kell a szabadság a párkapcsolat mellett, más viszont akkor boldog, ha minden percben a szerelme mellett lehet. Ebben nincs lemondás, az ő választása. Azt sem mondanám, hogy az egyik változat egészségesebb, mint a másik, mert nem is ezen múlik a kapcsolat tartóssága. Mások vagyunk, mások az igényeink.
2010. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

H lenne már normális. Én is ezt tapasztaltam 1csajnál írtam neki h elkérném az msn-jét dumálni. Erre flegmázott h minek?

De azért mindenhova a palija neve van kiírva ahova csak lehet. Meg ezek is olyanok h nem keresnek senkit.


Az ieneket meg tudnám fojtani.

18/F

2010. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek később, amikor már pár éve együtt lesznek (mert ezek max 1 éves kapcsolatok), nem fogják bánni, hogy mindent feladtak?
2010. dec. 30. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Utólag sok mindent megbán az ember, másképp csinálna dolgokat. De amíg benne van, úgy érzi helyesnek, ahogyan teszi.
2010. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

És szerintetek később, amikor már pár éve együtt lesznek (mert ezek max 1 éves kapcsolatok), nem fogják bánni, hogy mindent feladtak?"


Lehet. De lehet, hogy nem. Miért lenne ez törvényszerű?

2010. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam sajna... 6 évet loptak el tőlem... de tanultam belőle, nagy ár tudom... de tényleg hülyeség, annak aki nincs benne, vagy nincs még ilyen tapasztalat a dolgokról, majd rájönnek, ha szét mennek, hogy b*aszki...
2010. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is feladtam pár barátnőmet, de nem bánom.Marha jó baráti társaságunk van.Nekünk nincs külön szabadidőnk, ha szórakozunk, együtt megyünk a haverokkal.(néha szinte már úgy érzem, hogy ők is nálunk laknak :D)

Mivel a hobbiaink is ugyanazok, így még jobb.Ha igénylünk egy kis külön szabadidőt, az is megvan.

Mindenkinek más a jó, ahogy előttem is írták.(5 éves kapcsolat)

2010. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!