Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találom a normális, igényes, okos, szép, romantikus lányokat?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok volt már 2 komolyabb (1-2 éves) párkapcsolatom de most valahogy nagyon nem találok egy normális valamire való lányt.Olyat aki nem cigizik nem csont részeg minden hétvégén, vagy nem a disco a második otthona :S mindenkinek vannak hibái vagy "furcsaságai" de nem hiszem el hogy nincs egy (számomra szép) igényes külsejű nőiesen (csinosan) öltözködő 20-22 éves lány aki tudja mit akar már az élettől akinek vannak normális gondoltai vagy tervei a jövőre nézve.A társkereső oldalak már kilőve.. vagy csak hobbiból van fent vagy az azonos nemet szereti vagy 22 évesen van 1 gyereke vagy pedig nem lépet föl kb 3-4 hónapja.Segítséget kérek hol lehet normális lányokkal ismerkedni :$????
2009. jan. 26. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Változtass az ismeretségi körödön....talán:))))

Nekem nagyon sok barátnőm van, tényleg, egyikük sem jár disco-ba, soha nem is járt, nem csont részegek....na jó, egyszer a csajom detoxba került, de az tényleg "véletlen" történt és nagyon szégyenli és bánja:)))),stb,stb.....Szóval, azt hiszem, eleve rossz csapatban keresgélsz!!!! Akkor meg miért csodálkozol?

2009. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem tudok válaszolni. De ha esetleg kapsz választ, annak nagyon örülnék. Én normális, igényes, tisztelettudó, romantikus fiút keresek. Gondolom, ahol ilyen lányokat lehet találni, ott vannak ilyen fiúk is. De nem hiszem, hogy erre lenne recept, vagy lenne egy kijelölt klub, ahova a mi elvárásainkat kielégítő lányok, illetve fiúk járnának. Ha mégis van, akkor valaki megírhatná.
2009. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Főiskolán, egyetemen.
2009. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
20:35-ös: ha pesti vagy akkor add meg az msn-ed :)
2009. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát pl itt vagyok én:) A viccet félretéve én 25 évesen küzdök azzal a problémával, hogy nem találom a saját korosztályomat, és szerintem nem bennem van a hiba. Teljesen mindegy, hogy milyen helyet választok: mozi, könyvtár, koripálya, szórakozóhely, pub; valahogy én is csak 14-22 éves korosztályt találom mindenhol, akiknek teljesen más az értékrendjük. Tehát a kérdés még mindig adott...
2009. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

pedig létező korosztály a 25, itt vagyok pölö én


a kérdező 22 éves és 20-22 sávot említi. lehet h meglepő, de én több nagyon normális igényes okos szép 16-20-at ismertem, szerintem ezt a sávot nem érdemes kilőnöd annak ellenére mondom hogy előbb pont valaki ezekre panaszkodott.

a helyedben elmennék egy-két gólyabálra, vmi normálisabbra, gondolom tudjátok melyiket kell kerülni :p

2009. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pl. itt van a 20:35-ös leányzó! Ugyanazt keresitek!!

Hahó!!! :D

Próba szerencse! Nemde??


Pussz: Haven 23/L

2009. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmi rossz sincs abban ha valaki Discoba jar, vagy bulizni. . . . . na persze abban mar igen ha minden hetvegen hulla reszeg. Sztem a disco, szorakozas, es arra az embernek igenis szuksege van. Foleg 18-22-24 eves korban. sztem. bocs ha tevedek.
2009. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
könyvtárban, színházakban nem keresgéltél még? Egyetem, főiskola, elegánsabb irodák?
2009. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Rám is igazak a feltételek:) Csak én meg nem is gondoltam volna h vannak még ien pasik,idáig csak egy sor beképzelt balfékkel hozott össze a sors:(:(
2009. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!