Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találom a normális, igényes, okos, szép, romantikus lányokat?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok volt már 2 komolyabb (1-2 éves) párkapcsolatom de most valahogy nagyon nem találok egy normális valamire való lányt.Olyat aki nem cigizik nem csont részeg minden hétvégén, vagy nem a disco a második otthona :S mindenkinek vannak hibái vagy "furcsaságai" de nem hiszem el hogy nincs egy (számomra szép) igényes külsejű nőiesen (csinosan) öltözködő 20-22 éves lány aki tudja mit akar már az élettől akinek vannak normális gondoltai vagy tervei a jövőre nézve.A társkereső oldalak már kilőve.. vagy csak hobbiból van fent vagy az azonos nemet szereti vagy 22 évesen van 1 gyereke vagy pedig nem lépet föl kb 3-4 hónapja.Segítséget kérek hol lehet normális lányokkal ismerkedni :$????
2009. jan. 26. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

ha az utcán sétálva rám mosolyog egy srác, mindig nyomot hagy bennem.még akkor is, ha nem az esetem.

lehet, hogy beteges, de utána még nagyon sokáig gondolok rá, és arra, hogy milyen kár, hogy nem álltunk meg beszélgetni egy kicsit.

szóval aludj vállfával a szádban, vagy használj ruhacsipeszt, és közlekedj vigyorogva! de ne felejtsd el megszólítani a lányokat..szerintem így is sokminden kiszűrhető..például van-e könyv a kezében, esetleg folyamatosan vihorászik a barátnőivel, vagy inkább magában mosolyog..szerintem tényleg nem gáz utcán megszólítani valakit.

2009. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

előző hozzászólónak legszívesebben adnék egy jó nagy, vagy kicsi puszit

éljen, éljen!

2009. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok:-) nem dohányzom,nem iszok,vékony,csinos vagyok.Normális életet élek,vannak terveim a jövőre nézve.:-) Lehet megtaláltál??
2009. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia... NA szerintem ez esetben pont az egyetem főiskola kilőve. Mert egy egyetemista, fősulis tök természetes, hogy nem csak 7 végén hulla részeg... Hanem hétközben is :o)

Idősebb korosztályt is meg kéne környékezned. Mert az a baj, hogy ha esetleg találsz egy 22 évest, aki nem ilyen, akkor az vagy unalmas lesz, vagy egy idő után rájön, hogy ki szeretné élni magát.

Egyetem első 3 évében ittam, mint a kefekötő, annyi pasim volt, mint égen a csillag (nem feltétlen szexuális kapcsolat), aztán olyan 23, 24 éves koromra lenyugodtam.

1 éve élek együtt a párommal, háztartást vezetek, intellektuel programokra járunk, néha bulizni is (DISCÓBA!!!) Van egy kedves, szűk baráti körünk, akikkel összejárunk, sportolunk, túrázunk :o) Szóval tök jól megvagyunk.

DE nekem kellet ehhez, hogy 17 éves koromtól, jó 7 éven keresztül úgy éljek, amennyire csak lehet...

Szóval nem kell azokat a huszonegypár éveseket sem elítélni, akik most élik ki magukat. Nincs abban semmi rossz.

Az olvasókörökben találkoztam már egy-pár nagyon jó humorú intelligens alakkal :o) Ott ráadásul csak olyanok vannak, akivel legalább egy-két dologban egyeztek... Mert ugye elolvasol egy könyvet mindenkiből mást hoz ki, de az irány egyezik... :o)

2009. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat sok most már a megfontolandó kérdés bennem és azzal is tisztában voltam hogy sok lány pont ebben a korosztályban (éli ki magát) semmi gond nincs is ezzel élje is csak én úgy érzem hogy már ezen túl vagyok vagy legalábbis nem akarok olyan sokat disco-ba járni mint mondjuk biciklizni vagy sétálni vagy moziba menni vagy egy hangulatos vacsorára elvinni jövendőbeli barátnőmet vagy bármi más (számomra értelmesebb dologra elmenni) jó persze én sem vagyok egy nagy könyv olvasó (mert már dolgozom) :) de rengeteg dolog érdekel imádom az extrém sporotkat, imádom az autómat de nagyon hiányzik az életemből egy LÁNY :$


Szóval még egyszer köszönöm a válaszokat és még várok is még többet Mindenkinek Szép estét Üdvözlettel: OTTÓ borsodból

2009. jan. 27. 18:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Mintha a nővéremet hallanám! ő is 22 éves csak ő lány. Ő férfiban keres ilyet amit te leírtál. :)
2010. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!