Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szánalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmasak azok az emberek, akik csak azért járnak valakivel, mert nem tudják elviselni az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Minden buliban ott vannak, ahol több csajnál is bepróbálkoznak, hátha az egyikkel összejön alapon... de igazából szinte mindegy nekik hogy kicsoda, csak legyen valakijük.
2011. jan. 1. 22:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy sokan csinálják, még nem lesz oké. Osztom 22:12 véleményét, a gyengék csinálják ezt.
2011. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

22:23-as v ok.


Nem azt mondtam hogy ez jó..csak sajnos sokan vannak így és átverik a párjukat azt a felet a kapcsolatban aki viszont szereti a másikat.

2011. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ezek érzelmileg elég sivár emberek.
2011. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon magányosak akk még meg lehet érteni,nem szánalmas de ....nem egy normális dolog
2011. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Áh jó kérdése...


Simán gyenge emberekre vall, nem épp discora lehet gondolni csak, hanem arra hogy alig vége egyik kapcsolatának 1-2 nap múlva ugrik bele a következőbe.. Rosszabb helyeken ku*vának nevezik őket, de ez nem feltétlen igaz, mivel akivel együtt vannak azokat nem csalják meg, hagyják el. Félig meddig kapcsolat függőséget is rá lehet mondani...

2011. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Nem kifejezetten szanalmas....gyenge elmeju ember....de nemtudhatod h mennyire szeret, v szerete es ezert nem bizhatsz benne h nem-e hagyna el ha kap valaki mast
2011. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és szeretem a sexet,de február óta nincs pasim,azóta alig szexeltem.Talán 4X.Nem fogom pazarolni az időmet energiámat csak azért valakire hogy legyen és hogy meg legyek dugva.Az ilyen pasi nem férfi.Csak ösztönlény.Nem érdekli a másik.Önző paraszt
2011. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánalmas, hanem sajnálatra méltó. Az ilyeneket kapcsolatfüggőknek hívják. Én is kicsit ilyesmi voltam régen. Nem is volt még igazi, csak álkapcsolatom. De szerencsére már felismertem a problémám, és jó ideje nincs senkim. :D
2011. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
könnyű elítélni ha neked van valakid és nem szenvedsz magánytól és a szeret hiányától, én nem tervezem hogy bulikba járok és onnan találok majd párt, de én is most úgy állok hogy csak szeretnék magam mellé valakit aki majd kiegészít és egyszerűen ott van, és hagyja hogy szeressem, ha neked ez gyengeség akkor igen elismerem gyenge vagyok, de még mindig jobb mintha magamba fordulnék és nem akarnék senkit és semmit
2011. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!