Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül állok! Hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül állok! Hogy bírjátok az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nincs barátnőtök/pasitok, talán nem is vagytok szerelmesek sem, de mégis vágytok párkapcsolatra?

hogy lehet bírni egyedül? ti hogy bírjátok?

/normális válaszokat légyszi/


2011. márc. 4. 23:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
nekem van barátnőm.
2011. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Egyedül állok! Hogy bírjátok az egyedüllétet?

nem azt kérdeztem, hogy párkapcsolatban élők hogy bírjátok a párkapcsolatot?:D

2011. márc. 4. 23:35
 3/38 anonim válasza:
33%

én egyedül vagy 2 hónapja..először még élveztem is. de mostmár hiányzik.

16/l

2011. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
49%
Bár csak megint egyedül élhetnék! Semmire sem vágyom jobban!
2011. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
miért?
2011. márc. 4. 23:39
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

szarul


remélem elég lényegre törő voltam :D


19/F

2011. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
én is így vagyok utolsó :D
2011. márc. 4. 23:42
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

2 hónapja??? Húúúú!!! Bocsi, de ez szánalmas.

Én több mint egy éve egyedül vagyok (nagy szerelmi csalódás, szokásos sztori). Alapjáraton egész jól érzem magam egyedül. Néha hiányzik, hogy éjjel bújhassak valakihez, vagy elmenjek egy szép helyre sétálni és szórakozni valakivel, akibe szerelmes vagyok. De igazából amíg nem találok olyat, akibe újra bele tudok szeretni, addig nincs mit tenni. Ismerkedek, randizgatok, aztán egyszer majdcsak feltűnik valaki érdemleges. A sok probléma, veszekedés, hiszti meg nagyon nem hiányzik, amit egy kapcsolat magával hoz.

Bírni pedig úgy bírom, hogy van életem. Egyetemre járok, barátnőimmel/barátaimmal mászkálok, néha randizok(, de őszintén jó ideje nincs hangulatom ilyesmihez), táncolok.. stb, mindig elfoglalom magam valamivel.

Plusz azért az a tudat is nyugtató, hogy azért vagyok szingli, mert az akarok lenni, és nem azért, mert nincs más választásom. Így természetesen az is sokat tud segíteni, ha flörtölgetsz néha, és érzed, hogy vannak, akik vonzónak találnak, akiknek kellenél. Nem tudom, hogy ez pasiknál is így van-e, de e lég valószínűnek tartom.

20/l

2011. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

köszi :)

írjatok még

2011. márc. 4. 23:46
 10/38 anonim ***** válasza:

en nem birom

az ongyilkossag megoldhatja a problemat????

2011. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!