Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjak le az örökös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le az örökös féltékenységről?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok. Párom 10 évvel idősebb. 14 éve vagyunk együtt, 8 éve élünk együtt, 6 éve vagyunk házasok, 2 pici ( 2,5; 1,5 éves) gyermekünk van. Ennyit a számokról. Nekem a párom volt az első férfi az életemben. Egy évvel a házasságkötésünk után volt egy fél éves viszonyom egy kollégámmal. Mindkettőjüket szerettem egyszerre. Már szakítottam vele, mikor a párom rájött. Ennek ellenére együtt maradtunk, de azóta rettenetesen féltékeny vagyok. Voltak, és vannak is időnként jelek arra, hogy megcsal, de az is elképzelhető, hogy csak az én fantáziám műve az egész. Nagyon gyakran eszembe jut az, hogy megcsaltam őt, illetve bevillan egy-egy pillanat a másik kapcsolatomból, és ilyenkor kegyetlen mocskosnak érzem magam. Nagyon félek attól, hogy elveszítem őt, mert ráadásul a két gyerek után nem vagyok éppen a toppon alakilag sem. Mikor rákérdezek valamire, hogy pl. miért volt szőke hajszál a kocsiban, teljesen ésszerű magarázatot ad, és totál kiakad, hogy nem bízok meg benne. mit tegyek? Köszi, hogy végigolvastad...
2011. jan. 1. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ha mindjárt az elején megcsaltad, akkor miért kellett hozzámenned?
2011. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:
47%

hát nem szívesen lennék a csóka helyében..

indulj ki a legrosszabból.. megcsal.. na és? te is megcsaltad.. kölcsön kenyér visszajár.

nincs miért pattognod.

2011. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A megcsalásom a házasságkötés után történt, amikor már 9 éve együtt voltunk. Talán kiváncsiság volt, és szenvedély.
2011. jan. 1. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy féltékeny mert magadból indulsz ki. Bocsáss meg magadnak.. Nem egyszerű.
2011. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt magadban kell letisztaznod.. de ne csodalkozz, ha ő is megcsal.. a bizalom megrendült már :(
2011. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teremts körülötte jó hangulatot, és ne érdekeljen, hogy megcsal-e vagy nem. Nem az a fontos. Hozzád jön haza, te vagy az otthona. Ha marod- és ha véletlenül mégis pinázik valamerre- akkor pont te adod meg neki a lökést, hogy otthagyjon, ráadásul mindig az orrod alá dörgölheti, hogy te voltál az, aki először megcsaltad.

1,5 éves gyerek mellett még nem lehetsz bombázó, de azért már néha kezdeményezhetsz te is, hogy érezze, kívánod...

2011. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!