Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti bejelölnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti bejelölnétek facebookon hogy kivel vagytok kapcsolatban? Vagy megvárnátok amíg a fiú teszi meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 12:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Akik viszont már 2 éve együtt vannak és nincs kiírva, hogy kapcsolatban, vagy egy közös fotó, semmi, ott már bajok vannak. Azért nincs ilyenkor bejelölve, mert se veled, se nélküled viszony van a partnerek között. Lehet, hogy frissebb képeket föltesz valaki, de azon sincs párja. Legfeljebb nem kell majd állapotot váltani, amikor két hétig szakításban lesznek. Van olyan 5 éve házas nőismerősöm, akinek emberéről semmi fotó nincs fenn. Csak húgával pózerol. Embernek meg ott van a közös kép, hogy az én kicsi feleségemmel. Nem tudom mit gondolnék ember helyében...

27f

2011. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
13:49es! másfél éve van barátom, és csak rólam van fenn kép, egy darab, nincs közös képünk fenn, igaz nekem másokkal sincs fenn képem. Nem tartom fontosnak ezeket kitenni, de attól még jó a kapcsolatunk.
2011. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
most ez komolyan megér egy kérdést?:DD
2011. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Úgy irigylem, hogy egyeseknek ez a legfőbb gondjuk.
2011. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát szerintem ha már regizel vhova és a barátod/barátnőd tessz fel képet akkor alap hogy van annyi bennem h teszek én is..

De ez az én véleményem..


Am szerintem nem feltétlenül muszály megvárni még ő kiteszi lehet ő is erre vár:)

De ha már pl...te kiteszed és ő nem akk szed le..

Mert ne hogy már neked kilegyen neki meg nem..

Ha együtt vagytok akkor tudják mások is..

2011. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Pj0tr ***** válasza:

Egy retardált kérdésre, hogy lehetne normálisan válaszolni?

Ha akarod bejelölöd, ha nem akkor pedig nem.

Egyébként pedig az, hogy fent vagy egy közösség oldalon még nem biztos, hogy ott éled az életed vagy akörül forogna.

2011. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt szerintem nem ez minősíti a kapcsolatodat az illetővel, hogy kiről hogyan van kint kép, meg mi van kiírva, stb. Másrészt én agyf*szt kapok attól, hogy az adatlap az egy főé, és nem egy páré. Ha valaki csak a párjáról tud 40 képet kitenni egy kemény 2 hetes kapcsolat után, nagyon vicces. Nekem van párom, fél éve egyikőnk sem tett ki semmit a másikról, ez így van rendjén részemről. Nekem az állapotom nem is látszódik, nekem a kollégáim, távolabbi ismerőseim ne nézegessék a kapcsolati történéseimet, a közeli ismerőseim meg úgy is tudják, amit kell, hiszen az élet valójában is létezik, nem csak neten.

Röviden a válaszom tehát: nem, nem tenném ki, és nem várnám a fiútól, hogy tegye ki. Egyéb véleményem pedig az, hogy egy normális kapcsolatban ezt meg lehet beszélni, hogy kitesszük/nem tesszük ki.

2011. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, apám mesélte, hogy régen mikor összejöttek anyámmal, még ő jelölte be fészbúkon. De ma már szerinte a lány is megteheti, mert egyenjogúság van. Fene se tudja.. Én azt tanácsolnám, hogy mindkettőtök üljön ki ki a saját maga gépénél, közben telón tartsátok a kapcsolatot, és 3-ra kattintsatok egyszerre arra, hogy kapcsolatban. Ez a tuti.
2011. ápr. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!