Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy a barátom megcsal (vagy megcsalt valaha)?

Figyelt kérdés
én 14,5(L)vagyok, ő 19(F) és ő sok olyan bulin vesz részt, melyen én nem, ugyanis engem nem engednek a szüleim, mert még nincs itt az ideje.ilyen partikon sok minden megtörtenhet alkohol befolyása alatt...7,5 hónapja járunk és tényleg nagyon nagyon szeretjük egymást...de azért félek néha.
2011. jan. 2. 23:38
 1/8 DJ_Whiteman ***** válasza:

Bizalom kérdése az egész:)

Ha igazán szeret, akkor nem csal meg:)

2011. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annyi alkoholt iszik, hogy ne tudja magát kontrollálni, jobb ha szakítol vele.
2011. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férfiak nem bírnak a f@rkukkal.Akárhogy szeretnek valakit, a vadász ösztön hajtja őket sajnos.De ha nagyon nagy szerencséd van akkor nem csalt még meg és nem is fog.De férfiből van, szóval bármi megeshet.De amiről nem tudsz az nem fáj.
2011. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50% vagy igen vagy nem:D
2011. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondok egy titkot: Azok a srácok, akik 14-15 éves lánykákkal kezdenek, nem azok a srácok, akik orba-szájba kef*lnek minden bulin, amin résztvesznek. ;)
2011. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem ezt így nehéz eldönteni
2011. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már elnézést, én férfi vagyok, és tudom, hogy sosem csalnám meg a barátnőmet. Ez a vadászösztönösdi egy jó kifogás. Így bárki megcsalhatja a barátnőjét, merthát ösztön és nem tehetek róla drágám... ugye?

Férfinak, vagy univerzálisabban, embernek lenni magába foglalja azt, hogy tudunk uralkodni az ösztöneinken. Elvégre ez választ el minket az állatoktól. Persze lehet, hogy én vagyok álszent... :P

19F

2011. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha szeret nem csal meg. ha meg megakar csalni akkor nem csak buliban csalhat meg. semmi köze a bulinak meg az ivásnak ehhez. ha szeret akkor alkoholos állapotban sem fog. amíg egyértelműen nem ad okot féltékenykedésre addig ne gondolj ilyenekre, mert tönkreteheti a kapcsolatot
2011. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!