Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszed észre, ha megcsal vagy megcsalt a párod?

Figyelt kérdés
Azok írjanak akik ebben a cipőben járnak,és rájöttek a megcsalásra,és annak jeleire!
2011. szept. 21. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem elmondta kerek-perec, h lefeküdt mással. Aztán még ő volt megsértődve, h már nem kerestem a társaságát.


29/F

2011. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kevés szex, a telefonja mindig le volt némítva. Ha telefonált mindig elvonult, hogy ne halljam. Rengeteg túlóra, ami nem jelent meg a fizetésén. Egy kollégája mondta el, hogy együtt van a munkahelyén egy nővel.
2011. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túlságosan jóban volt az exbarátnőjével. Éreztem,hogy valami nincs rendben, próbáltak titokban találkozni, amire én hamarabb rájöttem, mint kellett volna, utána én voltam lehordva mindenféle szemétládának, hogy miért nézem ki belőle, hogy megcsalt. Aztán kb rá 8 hónapra találtam bizonyítékot az egészre. Utána meg sírhatott.
2011. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a helyet,hogy túlságosan megváltozott a viselkedése. Az ágyban tőlem fél méterre aludt és még a wc-re is magával vitte a telefont Úgy bukott le,hogy találtam a telefonjába a pasijáról egy képet és a kedves barátai feltettek olyan képeket róluk a facebookra ahol ölelkeznek,csókolóznak. De tagadott mindent.
2011. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Először mindig a hibát kereste benne (gondolom összehasonlítgatott és próbálta magát meggyőzni, hogy a másik nő jobb), aztán jobb lett a szex (többet kívánt, többször is voltunk együtt), közben eltűnt órákra kutyasétáltatás címén, törölgette a híváslistáját és az sms-eket, ha hívtam nem vette fel egyből, otthon hagyta a telefont, mondván, senki se zavarja a szabadnapján, volt, hogy elgondolkodott úgy, hogy észre se vette, hogy neki beszélek. Ha elment otthonról nagyon körülményesen elmagyarázta hova és miért megy és pontosan mikor jön (gondolom nem akart gyanús lenni :)).

Ha meggyanúsítottam mindig azt mondta, nem emlékszik mi hogy volt. Amikor szakítottak érzelmileg visszahúzott hozzám és ez nagyon látványos volt, sose mutatta ennyire a szeretetét. Végül egy telefonban elmentett sms buktatta le, de ekkor már vége volt a 3 hónapig tartó románcnak.

2011. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebbet foglalkozik veled. Azt mondja, hogy a barátnőivel szeretne elmenni szórakozni, te meg ülj otthon. Ez előfordul egyszer, még nincs benne semmi, de mikor háromszor zsinórban, ott már valami nincs rendben. Kevesebb szex. Sok elfoglaltság. Nem ir, nem hiv annyit. Ha te irsz neki vagy hivod és beszursz egy "puszillak" vagy "szeretlek"-et, nem válaszol rá semmit. Túl sokat beszél egyik kollégájáról, annak problémáiról (pont akivel, megcsal mert sokat van vele és sokmindent megtud róla). Én kb. ezekből jöttem rá.
2011. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és persze a telefon. Kódos billentyűzárja volt. :) Az ilyenek mindig rejtegetnek valamit.
2011. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2011. szept. 23. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért, nálatok mik a gyanús jelek? Biztos van valami oka annak, hogy ezt megkérdezted... gondolom, gyanakodsz a párodra, hogy megcsal téged. De mire alapozod?
2011. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 menta34 ***** válasza:
Az egyik fontos jel, ha bevallod végre magadnak, hogy szar vagy az ágyban... :)
2011. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!