Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párkapcsolati nehézségeim vannak.

Figyelt kérdés
Régóta van párkapcsolatom, de az utóbbi időben úgy érzem kiégtünk. Már nem is bújunk össze. Mind ez azóta van mióta elköltöztem otthonról és egyetemre mentem. Egyszerűen már nem úgy tekintek rá, vagy is nem tudom. Szeretem abban biztos vagyok, de már nem úgy. A helyzetet tovább rontotta, hogy találkoztam egy sráccal, aki tetszik. Úgy veszem észre én is neki, de nem vagyok benne biztos. Már megölelt és ha van alkalma rá mindig mellém ül, sokat mosolyog rám. Lehet én értem félre a gesztusait, nem tudom. Régóta nem figyeltem más srácokra. Most mit tegyek, nem akarom megbántani a párom se = ( Honnan tudjam, hogy tényleg tetszem-e neki?
2011. okt. 8. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod melyikkel foglalkozz akkor a barátod már majdnem ex,de szerintem te is tudod csak még nem vallod be magadnak,de az is lehet hogy egy mélypont,ezt csak te tudod eldönteni.
2011. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szereted még a párod?

Ha igen akkor ülj le s felnőtt módjára beszéllgess el vele.:)

Mondd el h szerinted megváltozott...

Hogy neked hiányzik a törődése...

S szeretnéd ha többet lennétek 1ütt...

H neked hiányoznak az összebújások...

Néma gyereket még az anyja sem érti...:/

2011. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, elmondtam neki, hogy Szeretem, de ezek meg ezek a gondjaim...de meg sem ért, és ez a legnagyobb problémám =S
2011. okt. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!