Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti sírtatok már párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti sírtatok már párkapcsolati probléma miatt?

Figyelt kérdés
Volt barátnőtök után vagy esetleg egy vita után? Ha igen akkor miért? Szerintetek ha egy fiú sír abban van valami szégyellnivaló?
2011. okt. 8. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok emós.
2011. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, de mivel nem látta senki így nincs mit szégyellni :)
2011. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
attól még,h egy fiú sír nem emos -.-
2011. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Igen... És egy fél utca látta... Még meg is kérdezték, hogy ugye nem akarok-e hülyeséget csinálni... Tök jól esett... És én sem vagyok emós, csak vannak érzéseim...
2011. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen benne semmi rossz.A férfiak is emberek,mint a nők,miért is ne sírhatnának?Én lány vagyok,és engem nem zavarna.Inkább úgy értelmezném,hogy tényleg nagyon rossz neki,hogy elkezd sírni.Nem ettől nem férfi a férfi,hogy nem mutatja ki az érzelmeit,persze azért ne vigye túlzásba a hisztit!
2011. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 keresztelő válasza:
Hát...amikor rájöttem hogy a csajom valójában feka, és nagyobb a farka mint az enyém, na az eléggé kiakasztott.Ám mára csak akkor sírok ha ő van felül..
2011. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, viszont hagyma miatt már sírtam.
2011. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsőnek üzenem: szerinted, aki sír, az emos??? Jézusom...



Kedves Kérdező!


Igen, egyszer előfordult, mikor majdnem szakítás lett a vége a dolgoknak. Gombóc volt a torkomban, igyekeztem legyűrni, de amikor a Barátnőm sírva fakadt, nálam is elszakadt a cérna:/ Miután lenyugodtunk, átbeszéltünk mindent és utána mégjobban figyeltünk egymásra.


2 évvel ezelőtt autóbaleset érte...

2011. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nyugodtan sírjál jó stressz levezető.Ha szégyelled akkor otthon egyedül pucolj egy kis hagymát az beindítja és utána már magától jönnek a könnyek.

Jó megkönnyebbülést.Miért ne?

2011. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!