Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eletetek legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eletetek legnagyobb csalodasa?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 10:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem 2x esett meg ugyanaz. Távkapcsolatban. Eltelt néhány hónap, minden probléma nélkül, majd egyszer csak egyik napról a másikra kidobtak. Hogy milyen indokkal? Kihunyt a láng, nem szeretlek már annyira. Én mindkettő előtte végig állította, hogy szerelmes, szeret. Még csak komoly nézeteltérésünk se volt.
2009. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Az előző barátomról kiderült, hogy b*zi.
2009. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
amikor vagy 5 eve eldontottem, hogy tovabb szeretnek tanulni es valami gondom akadt a papirjaimmal es anyamat kertem tanacsert: azt mondta, oldjam meg, nem erdekli. Nos azota se kerem semmire a segitseget, nincs is ra szuksegem de jo volt tudni, mennyire szamithatok ra. Joban vagyunk, nem sokat talalkozunk, mert mas orszagban elunk.
2009. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

na látod 14:14-es már nem vagyunk egyedül.. azt hittem ilyen csak velem történhet...

Ti még együtt voltatok, mikor rájöttél?

Mert ugye mi 7 éve voltunk együtt, mikor rányitottam... :os

2009. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Eletem leg nagyobb csalodasa amikor a fium be jelentette hogy o soha nem szeretett s csak a sexert volt velem :(( annyira fajt es ra tett az hogy en orulten szerettem :(
2009. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
egyik ismerosom is igy volt h szerelmes lett egyik volt tanarjaba 6 ev kulonbseg volt koztuk s az elso szeretkezesuk utan megtudta h nem szereti es b..i a volt baratja/tanarja nagy csalodas volt neki a nagy szerelmenek tartotta ot 2 honapot voltak egyutt
2009. jan. 28. 18:13
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

én 4 hónapot jártam egy lánnyal mikor közöltem vele lehet b uzi vagyok.

késöbb persze összejöttünk azt hittem hogy még mindig szeret, lefeküdt velem és kidobott. teljesen összeomlottam.

2009. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó: Ne csodálkozz!

Még nem éltem sokat, szóval biztos lesz ennél nagyobb csalódás is.

De eddig ez volt a legrosszabb. Távkapcsolatban élünk a párommal, már lassan másfél éve.. Egyik nap egy veszekedésünk alkalmával kinyögte, hogy csak azért nem szakított még, mert félt, hogy akkor mi lenne velem.. Ezek után pedig azt mondta utál...

A végén kiderült, hogy puszta idegesség volt az egész, de azért még nagyon-nagyon rosszul esett..

2009. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Amikor megtudtam, hogy nem létezik a Télapó!:'( :D
2009. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt?

Hmm eddigi csalódásaim nem nagy valamik, szerelmi bánat, de az se nagy valami.

Az a fő hogy mi lesz:

3 hónapja imádok egy lányt, jobban szeretem őt mint bármi mást, nem tudom elképzelni az életet nélküle, és még egy hónapot várok vele, el fogom hivni randira, és meglássuk, ha nemet mond abba a lelkem belehal........ Szurkoljatok nekem!!! :D

2009. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!