Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 170km sok egy távkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170km sok egy távkapcsolatban? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem volt távkapcsolatom, de lehet, hogy most összejövök egy lánnyal, csak egy a baj, hogy messze lakik, így heti 1-2 szer tudnánk találkozni, aztán később esetleg összeköltöznénk, vagy pedig abba a városba megyek egyetemre jövőre ahol ő lakik.
2011. jan. 3. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: (20/F)

Fél éven át volt távkapcsolatom. Havonta 1-2-szer láttuk egymást. Az utazási idő több, mint 6 óra volt, utiköltség spórolósan is 5000 felett volt. Mivel nem teljesen vagyok önálló (nincs saját lakásom és önellátó keresetem), így a közvetlen környezetem, akik mindig velem vannak (családom) teljesen háttérbe szorult, mikor itt volt és ez fordítva is fenn állt. Skype/msn/facebook/gmail nem lehet fenntartani hosszú távon egy kapcsolatot. Hűséges és ragaszkodó vagyok, ő nem bírta, de én se bírtam volna túl sokáig, nem is voltunk teljesen egymásnak valók...

2011. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is távkapcsolatban vagyok. 250 km-re lakik tőlem, még csak nem is egy országban élünk, nagyon szeretjük egymást, minden tökéletes, csak az hogy nem lehetünk sűrűbben együtt, meg hiánya, ami nagyon nehéz. mindketten megbizunk egymásba, nem azt mondom hogy könnyű a dolog, de nem is lehetetlen...=)
2011. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
az iylen kapcsolatnak nincs jovoje
2011. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
170 kilométer ilyen sok lenne?
2011. jan. 3. 23:39
 5/15 anonim ***** válasza:
csak is rajtatok áll...
2011. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi 220 km-re lakunk egymástól és 4 hónapja működik havi kb. 2 találkozással, néha kicsit nehezebb, de kibírható :)
2011. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Renike230 ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, hidd el nem gond az a 170 km....
2011. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyetemre semmiképp ne jelentkezz csak azért oda, mert ő ott lakik, hidd el, később ezt még komolyan megbánhatod.

A karriert és a magánéletet függetleníteni kell egymástól, méghozzá úgy, hogy a karrier az első. Ez egészen kb. 25 éves korig, ha nem tovább így van. Azután már, pláne házasságban, egyenrangú lesz a kettő, hiszen ott már egy életre választ társat maga mellé az ember, jóban-rosszban, stb.


A kérdésedre meg a válasz, viccet félretéve leginkább az akaraterőn illetve a pénztárcán múlik. Jó, ha mindketten módosak vagytok, nem csak te, mert egy idő után problémákat okozhat a kapcsolatotokban az az aránytalanság, hogy te a helyzetből adódóan sokkal több energiát fektetsz a kapcsolatba.

Ha van kocsid, meg neki is, az a legjobb, de nem létszükséglet, vonatozni is lehet. Csak nem mindegy például, hogy a 170 km hogy jön ki, mert a Budapest-Sopron vonattal is könnyen legyűrhető táv, míg ha háromszor át kell szállni az már nem olyan buli. Ezek nevetségesnek tűnhetnek, de hidd el, hosszabb távon komolyan ezek határoznak meg sokmindent!

2011. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálam 140 km, egyetemre járók, csóró vagyok, de megtanultam bliccelni. Hazafelé például 185 forintból megvagyok. A pénz nem akadály, a 3 órás utat átalszom, így minden hétvégén tudunk találkozni.

A bliccelés amúgy megéri. Igazából gondolhatnak emiatt szemétnek, de egyszerűen a szerelem nálam legyőzi a szabályokat. Mindemellett ha elkap egy ellenőr, és megbírságol 6-8 ezer forint (+ jegyár)-ra, akkor is jobban járok, hogyha bliccelek. Eddig 1 éve vagyunk együtt, és még nem láttam ellenőrt. Vagy 10-szer kéne egyhuzamban jönnie egynek, hogy lebírságolja rólam azt az összeget, amit én eddig elblicceltem.

2011. jan. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem volt egy 2 évig tartó távkapcsom 180 km-volt,nem azt mondom hogy az volt a főbb szakítási ok,de az is rátett egy kalappal,nem volt ott amikor bánatos voltam egy ölelésre vágytam volna,nem volt ott amikor örültem,nem volt ott soha,mikor jo lett volna,a végén már megszoktam a dolgot,és belefáradtam már nem is akartam h jöjjön(amúgy 2 hetente havonta találkoztunk,de akkor több napra),elmúlt a szerelmem,utána megfogadtam hogy nem kell távkapcs. és akkor megismerkedtem egy 320 km-erre lakóval.de belementem a dologba,most meg szívom a harcit,szenvedek miatta!!nekem ezek a távkapcsolati dolgok nem jöttek be,remélem te nagyobb sikerrel fogsz járni!!20/L
2011. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!