Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 170km sok egy távkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170km sok egy távkapcsolatban? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem volt távkapcsolatom, de lehet, hogy most összejövök egy lánnyal, csak egy a baj, hogy messze lakik, így heti 1-2 szer tudnánk találkozni, aztán később esetleg összeköltöznénk, vagy pedig abba a városba megyek egyetemre jövőre ahol ő lakik.
2011. jan. 3. 23:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kocsival nem akarok járkálni mert rengeteg pénz:D

Busszal mehetnék, úgy a diák nem is olyan drága, az a baj, hogy a lány csak 17 éves, 2 hónap múlva lesz 18, így őt nem hiszem, hogy elengednék hozzám mivel túl fiatal még, féltik.Nehéz kérdés ez:D

Minden hétvégén találkozni szerintem nem kevés 2 nap.

2011. jan. 4. 12:25
 12/15 anonim ***** válasza:
az úgy pont jó.
2011. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az én barátnőm 160km-re lakik, nekem szerencsém van mivel pont a városunkon megy át a busz ami felé vezet :D 30km-re a városuktól meg vagy elém jönnek vagy jön egy másik busz...

én még diákjegyet tudok venni így kijön 3400 forintból az út

2011. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Áh semmi gond ha szeretitek egymast akkor kibirjatok. Én 2 es fel eve elek tavkapcsolatba, a baratom cipruson! lakik. ! honapig nem lattuk egymast, aztan en egy hetig kimentem meglatogatni, majd 4 honap utan kimentem egy evre, mivel meg fosulira jarok augba haza jottem, es most decemberbe latogatott o meg engem. Valoszinu aprilis korul ide koltozik. Nagyon nehez a tavkapcs es en honapokig nem lattam ot, es megis remekul mukodik, nagyon szeretjuk egymast. Ha o az aki neked valo akkor semmi gond menni fog. Ne aggodj, es sose tetovazz!
2011. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szia, a szerelmem több mint 1000 km-re lakik tőlem, s ez a távolság nyaranta megnő 7000 km-re. Mi még találkozni sem tudunk havonta, jó ha félévente sikerül! DE! szeretjük egymást, sőt imádjuk egymást így kitartunk. Olykor nehéz, de ezeken át lehet lépni. szerintem így jobban meg is lehet ismerni a másik felet, hisz órákon át beszélgettek (legalábbis mi igen), és nem csak egymás szemébe néztek és nyaljátok-faljátok egymást. Valahol olvastam, h. a távolság a kis tüzeket kiolthatja, de lángra is lobbanthatja. Ez így van. Jaj, és főleg mint minden kapcsolatnál, de itt a legjobban,a legfontosabb a BIZALOM!!! sok sikert
2011. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!