Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párom egyik régi nagy szerelme nemrég jött rá hogy mégis jó lenne ha lenne köztük valami? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak az a nagy probléma hogy már 7 hónapos terhes vagyok a csajnak kb a 4 hónap körül jutott az eszébe hogy nem akarja elveszteni és azóta nyomul ezerrel és ez engem nagyon idegesít. Nem hiszem hogy ez a sok idegeskedés jót tesz a babának is. A párom azt mondja hogy bízzak meg benne az még nem is lenne nehéz én a csajban nem bízom most lett vége a kapcsolatának nem rég azóta még rosszabb nem tudom hogy most már mitévő legyek ez engem nagyon bosszant! Ha valaki volt már hasonló helyzetben vagy ismer hasonlót azt kérem segítsen hogy erre mi a legjobb megoldás! Nem szeretném a páromat elveszíteni de nagyon tartok mi lesz ha egyszer nem tud majd nemet mondani! Előre is köszönöm!
2009. jan. 28. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Először is nyugodjál le és még ha nehéz is kapcsolj ki és ne gondolj rá!Főképp bízzál a párodban, mivel, ha babát vártok, nem hiszem, hogy hazudna, vagy más nő kellene neki, nem ismerem, de nekem ez a véleményem. :)
2009. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Húú nehéz és felháborító egy helyzet. én is hasonlóképpen vltam mint te, a barátommal, bár én nem vártam babát. a csajjal már 1000 éve nem beszéltek, és mikor a nő meglátta iwiwen, hogy a barátomnak ki volt téve, hogy "kapcsolatban", 1000rel elkezdett nyomulni, szinte minen nap kereste barátomat vmilyen ürüggyel. a mi esetünkben a nő egy manipulálós kis szajha is volt, a végén már azzal trükközött, hogy a btomnak azt duruzsolta, hogy értékelje át a velem való kapcsolatát, mert úgymond én biztos nem vagyok normális, amiért korlátozom, hogy tartsa a kapcsolatot a régi barátaival (magára célzott a csaj). mindig úgy alakult, hogy egy időre visszavett, aztán újból nyomult. de aztán kezdett el-el maradozni... rájött, hogy nincs esélye, mert engem szeretett a btom. az baj, hogy vannak nők, akik miután egy pasi már nem elérhető többé, ösztönszerűen elkezdenek ráhajtani. szánalmas.

nyugodj meg először is: a barátod téged szeret, és akkor nem fog megcsalni a rib@nccal. amit még tanácsolok: ne törődj a csajjal. hidd el, ha azt tapasztalja, hogy felháborodsz, fenyegeted, az csak adja alá lovat, úgy fogja érezni, nem elég stabil a kapcsolatotok, és akkor max sebességre kapcsol, ami a nyomulást illeti. ha ezek után sem áll le, akkor azt javaslom, hogy üljetek össze 3asban, és beszélgessetek el erről, úgy mint felnőtt emberek, hiszen ez a probléma mindannyiótokat érint. magyarázzátok el ketten a csajnak, hogy ez a hajó már elment, és keressen mást. legyetek vele nagyon kedvesek, és tárgyilagosak. iszonyatosan be fog égni...

2009. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is bízz meg a párodban, ha azt mondja. A csaj meg nem semmi szemétláda, ha tudja, hogy babát vársz, akkor elég gerinctelen dolog, hogy nyomulni akar a párodra. Próbálj nem foglalkozni vele, ne idegeskedj, nem éri meg. Hidd el, előbb-utóbb feladja, és békén fogja hagyni a párodat.
2009. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
2. vagyok. miért kellett lepontozni?:S
2009. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le sőt nagyon szépen köszönöm a segítséget és az tuti hogy megfogom fogadni!
2009. jan. 28. 14:03
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
2esnek... nem tudom miért és ki pontozott le de én fel pontoztalak mert egyet értek veled :) biztos valami barom volt aki lepontozott :)
2009. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy vmi foglalt pasira nyomuló ribi:)
2009. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak ezek után szeretném tudni hogy aki lepontozta a 2 válaszadót az mit csinálna a helyembe, mert szerintem ha belegondolok teljesen igaza van nem kell az ilyen cafkákkal foglalkozni ne most akarjon kepeszteni a pasi után neki is volt lehetősége. Cirkuszolni nem fogok vele! Nekem már meg van az ami neki nincs szerető pár nemsokára egy pici baba boldog élet és nem nem engedem hogy tönkre tegye!!!!
2009. jan. 28. 14:15
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Légy magabiztos, egy percig se éreztesd se a pároddal, se azzal a sz@jhával, hogy bizonytalan vagy és félsz hogy elveszíted a szerelmedet. Törődj sokat a pároddal, ne idegeskedj, figyelj a babára, koncentrálj hármótok boldogságára, és így aztán végképp semmi esélye nem lesz annak a ****nak. A 2. válaszadóval is tökéletesen egyetértek (fel is pontoztam:)), ez a 3as beszélgetés jó ötlet lenne. Nyugalom és kitartás! :)


/megvan a véleményem az ilyen ribikről, terhes nőt ilyennek felzaklatni.... mindjárt mondom hová kívánom.../

2009. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

nálunk is ez volt a helyzet. A párom volt nője rájött, hogy van a páromnak valakije.... Aztán ugye mi már együtt laktunk, mikor a csajnak eszébe jutott, hogy Ó hát neki még ez meg az van a házban és el kéne hoznia. Naponta hívogatta a páromat és kérdezgette az emlékszel milyen jó volt, itt meg ott? és a régi viccekkel próbálkozott... aztán néha már úgy éreztem, hogy ez tetszik is a páromnak, mert őszintén néha elnevette magát... és természetesen kontrázott... A boldog szülinapos MMS-ekről már nem is beszélek, valamint a képzeld menstruációs görcseim vannak (de hisz tudod) itt fekszem anyukámnál, olyan gyenge vagyok..... stb....

Aztán lassan lassan a párom nem reagált ezekre a dolgokra (én nem szóltam egy büdös szót sem, a magamban fortyogós fajta vagyok) és akkor jöttek az ÉN!!! telefonomra a rejtett hívások...éjjel is... de aztán nem foglalkoztunk vele és elmaradt....

Hozzáteszem a párom 32 (majdnem 33) a volt nője 35!!! Tehát mégcsak nem is gyerekességről volt szó....

de aztán már minden oké!

Ne izgasd fel magad rajta. a párod téged szeret és neked lesz tőle babud és Ti lesztek egy család ez a ribi meg azt csinál, amit akar...

2009. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!