Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni barátság létezik?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal. Még szeretem őt, csak valahogy nem tudtunk véglegesen összecsiszolódni, és jobbnak láttuk, ha elengedjük egymást. Mivel nem tányércsapkodós szakítás volt, megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot. 2-3 naponta beszélünk, de nekem nagyon fáj. Lehet neki is, de nem mondja. Örökre nem akarom kitörölni az életemből. Kérdésem: működik ez az egyik-napról a másikra barátság, vagy inkább ne beszéljünk 2 hónapig, és utána próbáljuk meg azt a bizonyos bartáságot, mikor már minden a helyére kerül az agyunkban.
2011. jan. 4. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem ezt te is meg tudod válaszolni:) logikusan.
2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha mindkét részről elmúlt a szerelem, igen.
2011. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Változó! Attól függ hogy mit éreztek egymás iránt..ha szeretitek még egymást, akkor amíg el nem múlik a szerelem! Utánna lehet szó barátságról :)
2011. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes játék. Nekem nagyon vegyesen sült el ez a "maradjunk barátok" dolog. 7 éve húzódik a sztori, nagyon viharos barátság a miénk. Most, így 7 év után úgy néz ki, minden kapcsolat megszűnt... Hosszú a sztori, nehezen lehet kívülállónak megmagyarázni. Sokat nevettünk együtt, sok éjszakát átbeszélgettünk, de nagyon sokszor padlóra küldtük egymást. Voltak hónapokig tartó szünetek, nagy egymásra találások...de most minden szálat elvágott. Rettenetesen szomorú vagyok miatta. Úgyhogy óvatosan.
2011. jan. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem létezik én 1 hónappal ezelött szakítottam a barátommal,és még mindig beszélgetünk skype,telefon,msn...tudjuk és érdekel is h mi van a másikkal,csak arra kell pl az én esetembe vigyázni arra nehogy félre értse a dolgot,de van olyan értelmes hogy nem,hiszi hogy újra kezdem vele!!szilveszterkor is küldtünk egymásnak sms-t,ha valami van mindig beszélünk,szóval szerintem van!!!!!!
2011. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis létezik...Én is legtöbb exemmel barátságban vagyok.tartjuk a kapcsolatot.megbeszéljük az ügyes-bajos dolgokat. Nincs ebbe semmi érdekes
2011. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!