Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem most jelenleg 3 csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most jelenleg 3 csajom van egyszerre idegesek lennétek ha kiderülne hogy titeket is hasonló módon szivatnak? :D:D

Figyelt kérdés
Ui:ez a legjobb még kéne egy 4. is:D
2011. jan. 5. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi szánalmas Anonymus kamuzó van itt :) Itt mindenki tökéletes 48 barátnője van és 20+ a mérete. Érdekes, úgy tudtam, hogy ide azért jönnek az emberek mert problémái vannak a szerelem/szex témakörben esetleg kérdése...
2011. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!! :)

Egy jó kis buuzi kööcsög vagy. Szép. Sajnálom szerencsétlen lányokat, és remélem belefulladsz a fossodba!


Puxa^^

2011. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Bal kéz egy csaj.

Jobb kéz még egy csaj.

Ez eddig kettö.

Na most vagy le tudod szopni magad és az a harmadik vagy a lábaddal is vered.

Hoppá, van macskád?

2011. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Király vagy
2016. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!