Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma este összevesztem a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este összevesztem a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Msn-en meséltem neki, hogy átmentem 2 órára a haverjaimhoz (2 lány és 2 fiú) Aztán aztis meséltem neki, hogy üvegeztünk, és nekem le kellett vennem a pólómat, de még annak a 2 lánynak is... a többi csak olyan átlagos felelsz-merszjáték volt. Ezen valamiért feelhúzta magát, és még csak elsem akartam mondani mi a baja...csak úgy lelépett msn-ről...Nagyon kérlek benneteket, segítsetek!!! :\'(
2009. jan. 28. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
bocs de nagyon gyerekes vagy.... elmondod a baridnak hogy levetted a pólód 2 fiu elött! és még csodákozol hogy haragszik. aztán ide jössz sirogatni mert durcizik a barid... hát ez nekem magas...
2009. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Helló!Mond meg neki hogy nem volt semmi több és csak a szórakozás kedvéért csináltad.És ne haragudjon rád.
2009. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ezt is kérdeztem tőle, hogy ez e a baja...de így is elment...
2009. jan. 28. 22:15
 4/21 vav22 ***** válasza:
91%
Én is faképnél hagytalak volna... Pláne, hogy nem is érted mi a baja. Ezt most komolyan mondod??? Te mit szólnál ha a pasid más csajok előtt vetkőzne? Jahhh elfelejtettem, hogy akkor nem számít ha másik kettő is megcsinálja... Szerintem egy kicsit gondolkozzál el mit csináltál. És esedezz bocsánatért, ha van egy kis esze nem hatja meg.
2009. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Eggyet értek az elöttem szólóval!
2009. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert a pasik nem szeretik, ha a barátnőjük úgy viselkedik, mint egy ócska r*banc. Te gondolkodtál mielőtt elkezdtél ott 2 pasinak vetkőzni? Rohadtul gyerekes dolog.. Ezek után örülj neki ha megbocsát. Sőt, neked kéne menni bocsánatot kérni.. vagy talán szerinted ő tehet róla?
2009. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: hiába...talán négyszemközt kéne megbeszélni, de nagyon szégyenlem magam! Aztsem tudtam neki elmagyarázni, hogy ez csak egy játék volt
2009. jan. 28. 22:17
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Húúú, nagyon okos..!. először olyan pasi előtt vetkőzöl, aki nem a btod, aztán ezek után még meg is osztod a barátoddal... mégis milyen reakciót vártál tőle? hogy azt mondja, nem baj, szívem, legközelebb nyugodtan dug@sd is meg magad mással? annyit tudsz tenni, hogy ha visszamegy msnre, bocsánatot kérsz tőle, és többet ilyet valóban nem teszel. liba...
2009. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
hat akkor nem is kellett volna msn-en elmondani neki. Miert kell ilyen r...ancosan viselkedni, ha tudod, hogy a abaratodnak ez rosszul esik? Inkabb maskor el se mond neki, ha ugyis jatek volt. Hivd fel telefonon es magyarazd el neki. hany eves vagy?
2009. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Máskor gondold meg mit teszel!
2009. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!