Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy probléma a jövőre nézve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma a jövőre nézve?

Figyelt kérdés
ti bevállalnátok egy olyan kapcsolatot, ahol a fiúra úgy viselkedik sokszor mint egy kisgyerek? Olyan érzésem van sokszor vele kapcsolatban, mintha nekem kellene alap dolgokra tanítanom. Ennek az oka, hogy nem nevelte az anyja, mert elhagyta...és ez nagyon látszik rajta. Ez az egy problémám van...amúgy imádjuk egymást, minden rendben, nagyon megbízható társ. Tud felnőtt módra viselkedni, de mindig előjönnek a bajok:( Munkája sincs...már 2 éve végzett a sulival, de egyszerűen sehova nem kell, mert szerintem nem fog megfelelni...én sajnos nem tudom bevállalni, hogy eltartsam majd idővel. Így ebből gondok lesznek, mert teherként csak rám nehezedik minden. Nem akar és nem is tud felnőni:( Segíteni akarok, mert sok értékes tulajdonsága van és szeretem. Mi lehet a megoldás? Tudom kicsit problémás vagyok.
2011. okt. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire hosszútávra terveztek, igen, probléma lehet. Esetleg egy pszihológus segíthet neki, bár nem tudom...
2011. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy találjon munkát. Vagy fel is út le is út.
2011. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
meg kell ismertetni vele az igazi életet...akkor másképp gondolkodna, de, hogy hogyan, azt nem tudom.
2011. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. okt. 25. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz számítani rá, ne tervezz vele komolyan. Ezt neki is megmondhatod, hogy szívem ezek a tények.

Vagy tesz ellene magától vagy lenyeled és tűröd. Vagy előbb-utóbb szétmentek.

2011. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!