Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomoztatok már úgy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomoztatok már úgy a párotok után, hogy felvettétek vele a kapcs-ot más néven:D?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,h közösségi oldalon írtatok -e neki?

Vagy ilyesmi...

és derült ki végül gáz dolog? Hogy azt mondta,h nincsen barátnője/barátja? stb?


2011. jan. 6. 19:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Csak végső esetben alkalmaznám ezt a módszert ...
2011. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak a szeretőjével vettem fel a kapcsolatot :)

25/L

2011. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Igen, anno egy társkereső oldalon keresztül találkoztunk, és mikor már hónapok óta együtt voltunk, egy új karaktert

indítottam az oldalon és ráírtam.

Teljesen őszintén elmondott mindent, nem tagadta, hogy van pasija és finoman elutasított.

2011. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
utolsó elmondanád bővebben?
2011. jan. 6. 19:46
 6/37 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Amúgy szerintem elég gané dolog ezt csinálni. Egy kapcsolat a bizalomra épül, nem? Vagy csak én vagyok lemaradva?
2011. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

egyet értek. gané dolog.

L/15

2011. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
Velem is volt ilyen.1hete ismertem a fiút és megakardta tudni hogy menyire gondolom komolyan ezért egy csaj msn címén felvett és kérdezősködött meg ilyenek.Jól jött ki a dolog azóta is együtt vagyunk lassan már egy éve *.*:)
2011. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

"utolsó elmondanád bővebben?"


csináltam egy msn címet kamu névvel és felvettem barátnak, ennyi

2011. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Én sosem tennék ilyet, az én világomban egy kapcsolatnak fontos alapja a bizalom, és bízom a barátomban, mindent megbeszélünk egymással.


Ellenben a bátyám barátnője már csinált ilyet. Megkért, hogy szerezzem meg a bátyám naplózott beszélgetéseit, én meg megszereztem neki, nagyon nem bírom a csajt, reméltem, hogy talál valamit és otthagyja a bátyámat és akkor megszabadulok tőle. Nem szabadultam meg, de a bátyámról is kiderült, hogy egy másik lánnyal msnezett és simán letagadta, hogy foglalt.

2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!