Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomoztatok már úgy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomoztatok már úgy a párotok után, hogy felvettétek vele a kapcs-ot más néven:D?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,h közösségi oldalon írtatok -e neki?

Vagy ilyesmi...

és derült ki végül gáz dolog? Hogy azt mondta,h nincsen barátnője/barátja? stb?


2011. jan. 6. 19:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Hát ilyen eszembe sem jutna soha, bennem nem vetődnek fel ilyen gondolatok, van amikor mi beszélünk msnen megkérdezem h ő beszél e vkivel közbe v ő uigy visszakérdez. De általába ismerem kikkel beszélget, van h elöttem msnezik látom ismeröseit de még nem figyeltem soha h na kit nem ismerek? bízom benne hogy nem csinál ilyet sztm a párom uigy van ezzel. Nem egészséges dolog az ilyen ha másfelé indul el ugyis kiderül...
2011. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Értem,de ha két ember egy társkereső oldalon ismeri meg egymást és mondjuk a másik félről lehet azért látni,h nem egy szende szűz és a csajokkal szórakozik,akkor azért felvetődik a kérdés,h valóban letett a pár keresésről miután velem közelebbi kapcsolatba került,vagy több vasat tart a tűzbe ?! és ezt így az elején nagyon nehéz lenne kiszűrni...
2011. jan. 9. 21:26
 23/37 anonim ***** válasza:
én egyfolytában nyomozok! a bizalomnak ki kell épülnie én most építem a nyomozással:) aztán majd leállok és megbízom benne:) nem árt résen lenni én ezt mondom!
2011. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Hogyan nyomozol?
2011. jan. 9. 22:13
 25/37 anonim ***** válasza:
van álprofilom facebookon, és bejelöltem a csajt akivel azt gondoltam, hogy lehet valami közöttük... figyelem az adatlapját és a mozgást, mikor lép be és kinek jelez vissza, vagy kit jelöl be..
2011. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

:O

De mit érsz azzal ha a csajt bejelölted? :S

Az nem jobb ha az álprofilodról rá írsz a csávódra,h nincs e kedve ismerkdeni?:D egyből lebukna^^

2011. jan. 9. 22:35
 27/37 anonim ***** válasza:

hogy megnézzem, hogy tetszikelte-e a képeit, ír-e hozzászólást a kiírásaihoz stb!:D

a pasi nem híve a netes ismerkedésnek, személyesen csajozik nem gép előtt.. csak miután megismerkedik velük, akkor veszi fel neten is a kapcsolatot! de ez jó ötlet, lehet ráírok álnéven.... :D

2011. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
sya,igen nekem volt ilyen,egy közösségi oldalon ahol ö is fennt van,csináltam egy másik noi felhasználőt,és irtam neki h szivesen megismerném meg h találkozzunk,persze közben nekem mondta h szeret,de visszaírt a csajnak h szívessen megismerné meg h talizna vele,jol lebuktattam elöszőr tagadott,majd hebegett habogott,én mondtam neki h befejeztem vele,de írt h bocsássak meg és utolsó esély,én pedig mondjuk ugy h megbocsájtottam,de ez mindig megfog maradni bennem,ezekután nehéz ujra bizni valakibe!!!amugy elég morbid volt,mert skypon épp beszélgettem vele,közbe alány nevébe irogattam neki,és ő pedig előszeretettel válaszolt,amugy a mai napig azt hiszi h egyik barátnőm csinálta ezt vele!egy szerencséje van amugy,az h SZERETEM!!!
2011. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Utolsó: fú ez durva

Amúgy én is valami ilyesmit szeretnék.

Én nem vagyok egy bizalmatlan típus,de sosem ismerkedtem még neten és hogy mondjam elég furi stílusa van,de az is lehet,h csak a szája nagy... az ilyen csajozós dolgokkal kapcs...

MEg pl ha csinálok karaktert,akkor ahhoz kép is kell.

Vagy te hogy csináltad?

2011. jan. 9. 23:06
 30/37 anonim ***** válasza:
én nem raktam képet,mert egyből arra mentem h találkozzunk személyessen,ez hitelesebbnek tűnt.egyből vette a lapot...amugy huzhattam volna még a dolgot,tovább is,de igy is sikeres volt a dolog,amugy ezt máskor is lehet el fogom játszani!!amúgy én nem vok ez a gyanakvo tipus,inkább tul naiv és rájöttem h picit ravasznak kell lenni:)szerintem probáld ki,nem vesztesz vele,csak tisztábban látsz tőle..:)
2011. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!