Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomoztatok már úgy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomoztatok már úgy a párotok után, hogy felvettétek vele a kapcs-ot más néven:D?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,h közösségi oldalon írtatok -e neki?

Vagy ilyesmi...

és derült ki végül gáz dolog? Hogy azt mondta,h nincsen barátnője/barátja? stb?


2011. jan. 6. 19:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

"Amúgy szerintem elég gané dolog ezt csinálni. Egy kapcsolat a bizalomra épül, nem?"

Elvileg igen, de nem értettem, hogyha velem van hónapok óta, akkor a társkeresőn miért van fent mindig és miért lép 2 naponta (figyeltem!) a rendszerbe.

2011. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Na igen.

Utolsóval egyet értek.

Én is ilyen oldalon ismertem meg valakit és sztem az a korrekt,ha utána letörli magát onnan ez ember,nem ?

2011. jan. 7. 01:10
 13/37 anonim ***** válasza:

az elözö barátomat felvettem msnre álnéven mert nem biztam benne es jogosan nem biztam benne..:s :D

de a mostani barátomban 100%osan megbizom es sose tennek ilyet:)

2011. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

utolsó elárulnád hogy vetted fel msn-re?

meg hogyan bukott le?

Megosztanád bővebben ?:)

2011. jan. 7. 18:58
 15/37 anonim ***** válasza:
hát csináltam egy másik msn cimet valami csaj névvel stb és felvettem öt és akkor ráhajtottam meg ilyesmi.. és hát nem nagyon ellenkezett a csávo. vagyis annyira nem vészesen h oké mikor talizzunk meg ilyesmi.. csak sztem élvezte h ráhajtanak.. szoval csak msnen volt "nagy szája". de akkor is szarul esett h ott flörtölgetett vele és fogadta a bokokat stb:s örülök már h megszabadultam attol a gyerektöl és boldog vagyok a mostani párom mellett:)
2011. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

de mégis hogy vetted fel? mármint mint mondtál neki,honnan tudod az msn címét?

2011. jan. 8. 13:31
 17/37 anonim ***** válasza:
myvipre kivolt neki irva:d és azt mondtam onnan van
2011. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nem mindig igaz de például én NEM TUDOM TÖRÖLNI MAGAM bizonyos társkereső oldalakról... már beírtam leírásba hogy házas vagyok azóta meg minden, és hiába passziválom jöttek a levelek és a férjemnek is (ott ismerkedtünk meg). Baromira idegesít, mert az emberek akik rám írnak miután megírom nekik hogy ja hát én foglalt vagyok akkor hisztiznek, hogy akkor minek vagyok fenn... hát mert nem tudom leszedni magam... :S Szóval ha valaki fenn van társkeresőn még nem jelenti hogy másokat is szédít.
2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Természetesen az más,mivel ti már házasok vagytok, ráadásul mint említetted nem lehet letörölni magadat. Én olyan oldalról beszélek,ahonnan le lehet ^^
2011. jan. 9. 20:54
 20/37 anonim válasza:
hát nekem a mostani párommal volt egy jó kis dolog mégpedig h bejött a kapcsolatunkba a volt pasija aki régebben is csak szivatta most is azt akarta csak de Ő bedőlt neki megint. ugy vettem észre h sokat vitatkozott velem miatta meg h sokat beszélgetett vele. biztam benne meg minden de a kiváncsiság hajtott h miről beszélgettek msn-en és akkor láttam h mivan, utánna összevesztem vele nagyon utánna már tökéletes minden. meg nemrég felhivattam a haverommal a telómról rejtett számon és előadta h ezen meg azon a társkereső oldalon látta a tel.számát és mondta h megismerkedne vele szívesen meg minden de a párom visszautasította:) de sajna azóta annyira nemtudok benne megbízni:S meg megbízok benne de az életemet rá nembíznám:S pedig naon szeretem...
2011. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!